STENDERS Shower Souffle Grapefruit  (Greipfrūtu dušas zefīrs) STENDERS Shower Souffle Grapefruit  (Greipfrūtu dušas zefīrs) STENDERS Shower Souffle Grapefruit  (Greipfrūtu dušas zefīrs) STENDERS Shower Souffle Grapefruit  (Greipfrūtu dušas zefīrs)
STENDERS Shower Souffle Grapefruit  (Greipfrūtu dušas zefīrs)STENDERS Shower Souffle Grapefruit  (Greipfrūtu dušas zefīrs)STENDERS Shower Souffle Grapefruit  (Greipfrūtu dušas zefīrs)
STENDERS

Shower Souffle Grapefruit

Dušas želeja
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! STENDERS

Iegādājoties STENDERS kosmētiku 18 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ STENDERS šķidrās roku ziepes ar dzērveņu aromātu (245 ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 04.02.-23.02.2020.

110 g 9,08 € par 100 g
9,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Shower Souffle Grapefruit

(Greipfrūtu dušas zefīrs)


Šīs gaisīgās STENDERS Shower Souffle Grapefruit krēmveida putas attīra tavu ādu ar viegliem jo viegliem pieskārieniem. Tas ir īpašs veids, kā baudīt mazgāšanās priekus. Sajūti, kā uzmundrinošais greipfrūtu ēteriskās eļļas aromāts iedvesmo tevi dzīves baudīšanai. Zefīrs ir saudzīgs tavai ādai, jo tā ph līmenis ir 5,5.

LIETOŠANA


Ar pirkstu galiem viegli saputo mazliet zefīra uz sūkļa vai tāpat uz ādas, un izbaudi līdzsvarojošu attīrīšanos vannā vai dušā. Pēc mazgāšanās pabaro ādu ar vīnogu kauliņu masāžas eļļu vai mitrini ar greipfrūtu ķermeņa jogurtu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi