STENDERS Northern Festive Spirit Gift Set  (Dāvanu komplekts “Ziemeļu daba ir tavā garā!”)STENDERS Northern Festive Spirit Gift Set  (Dāvanu komplekts “Ziemeļu daba ir tavā garā!”)
STENDERS

Northern Festive Spirit Gift Set

Komplekts
Dāvana
Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Lancome paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Lancome!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.09.-24.09.2021.

Komplekts
16,49 €

Produkta apraksts

STENDERS Northern Festive Spirit Gift Set

(Dāvanu komplekts “Ziemeļu daba ir tavā garā!”)


Tu lieliski spēj parūpēties par citiem, bet neaizmirsti arī sevi. Šī ir iespēja palutināt sevi ar spēcinošu ikdienas rituālu, apveltītu ar ziemeļnieciskās dabas dzīvīgo enerģiju. Attīri savu ķermeni un prātu ar atsvaidzinošu dušas želeju un uzlādē savu enerģiju ar uzmundrinošu šampūnu, kas ir spēcināts ar ziemeļu dabas veltēm un svaigu aromātu. Baudi svētku radīto noskaņu, sajūtot ziemeļniecisko dabu uz savas ādas!

Dušas želeja vīriešiem 250 ml Atsvaidzinoša dušas želeja, kas rūpēsies par saudzīgu ķermeņa attīrīšanu ikdienā. Tās sastāvu papildinājām ar ādu atvēsinošo mentolu, hidrolizēto kviešu proteīnu un kadiķogu ēterisko eļļu, kas piešķirs ādai vīrišķīgu, koksnei raksturīgu aromātu.

Energizing shampoo For men 250ml Matu un ķermeņa šampūns, kas radīts, lai sniegtu tīrības un svaiguma sajūtu ikdienā. Tas efektīvi attīrīs ķermeni, matus un galvas ādu. Sastāvam pievienotā kumelīšu ēteriskā eļļa ir lielisks matu kopšanas līdzeklis. Savukārt kadiķogu un piparmētru ēteriskā eļļa uzmundrinās un atsvaidzinās ķermeni, piešķirot tam vīrišķīgu aromātu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi