STENDERS Jelly Soap Apple-Rhubarb  (Dušas želejziepes Ābolu-rabarberu)STENDERS Jelly Soap Apple-Rhubarb  (Dušas želejziepes Ābolu-rabarberu)STENDERS Jelly Soap Apple-Rhubarb  (Dušas želejziepes Ābolu-rabarberu)
STENDERS

Jelly Soap Apple-Rhubarb

Ziepes
Dāvana
Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Lancome paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Lancome!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.09.-24.09.2021.

Diemžēl dāvana šobrīd nav pieejama
95 g 7,88 € par 100 g
7,49 €

Produkta apraksts

STENDERS Jelly Soap Apple-Rhubarb

(Dušas želejziepes Ābolu-rabarberu)


STENDERS Jelly Soap Apple-Rhubarb ābols un rabarbers – tas tik ir duets! Izbaudi jaunu mazgāšanās pieredzi ar zaļajām dušas želejziepēm, kas pārsteigs ar savu nerātno, kustīgo dabu un uzmundrinošo aromātu! Pateicoties jūras aļģu ekstraktam, želejziepes viegli slīdēs pa ādu, sastāvā esošā alveja patīkami mitrinās, savukārt kārdinošā ābolu sula un uzmundrinošais rabarbera ekstrakts pamodinās jauniem varoņdarbiem. Uz augu glicerīna bāzes radītais produkts ir bagātināts ar kivi augļa, kafijas zaļo pupiņu, melisas lapu, avokado augļa, fizāļa, zaļās tējas un piparmētras ekstraktiem. Laiks prieka terapijai!

LIETOŠANA


Slidini želejziepes pa savu ķermeni, līdz ādu ieskauj patīkamas putas, pēc tam liec tās atpakaļ iepakojumā un noskalojies ar siltu ūdeni. Želejziepes ir iespējams sadalīt arī mazākos gabaliņos. Noplēs tieši tik daudz, cik tev nepieciešams un mazgājies pēc sirds patikas! Pēc ieziepēšanās ar želejziepēm vari izmantot dušas sūkli.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi