BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Strack Peau de Pierre EDT  (Tualetes ūdens vīrietim) Strack Paris Peau de Pierre EDT  (Tualetes ūdens vīrietim) Strack Paris Peau de Pierre EDT (Tualetes ūdens vīrietim) -30%
Strack Paris Peau de Pierre EDT  (Tualetes ūdens vīrietim)Strack Paris Peau de Pierre EDT (Tualetes ūdens vīrietim)
STARCK PARIS

Peau de Pierre

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Koksne
40 ml 114 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-02-22
līdz 2021-03-21
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Strack Paris Peau de Pierre EDT

(Tualetes ūdens vīrietim)


Filips Starks: "Peau de Pierre piedāvā vīrišķību jaunā skatījumā. Kāds būtu vīrietis, ja viņš nevēlētos tāds būt? Es esmu vīrietis, kas ir lepns par to, ka atzīstu savu sievišķīgo pusi. Es savas labākās īpašības saistu ar to. Es gribēju radīt aromātu vīriešiem, kas atklāj šo sievišķību – noslēpumaino vietu, kur viss saplūst neko nepazaudējot. "Dafne Bugeja (Daphné Bugey) nekad nav savā meistarīgajā aromātu mākslā atteikusies no instinktiem. Zinātkāra, ar fantāziju apveltīta, jūtīga – viņas personība bija piemērota šim smaržu pētījumam, kurā netika izvirzīti konkrēti mērķi. Domājot par blīvā, pievilcīgā, noslēpumainā melnā cauruma skaistumu, radās ideja par pretmetu apvienošanu: gaisma un tumsa; vīrišķība un sievišķība. Sastāvdaļu īss raksturojums: lielais sprādziens; noslēpumainā nezināmā izpēte; dārgakmeņi; kokšņaina, gandrīz dūmakaina intensitāte; noslēpumaina sintētiskā molekula, kas ir īstāka par dabisku.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Dūmi
  • Koksne
  • Zemes notis

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi