BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Strack Peau d`Ailleurs EDT  (Tualetes ūdens viņam un viņai) Strack Peau d`Ailleurs EDT  (Tualetes ūdens viņam un viņai) Strack Paris Peau d`Ailleurs EDT  (Tualetes ūdens viņam un viņai) Strack Paris Peau d`Ailleurs EDT (Tualetes ūdens viņam un viņai) -30%
Strack Paris Peau d`Ailleurs EDT  (Tualetes ūdens viņam un viņai)Strack Paris Peau d`Ailleurs EDT (Tualetes ūdens viņam un viņai)
STARCK PARIS

Peau d`Ailleurs

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Koksne, Muskuss
40 ml 162 € par 100 ml
Šobrīd nav
90 ml 77 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-02-22
līdz 2021-03-21
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Strack Paris Peau d`Ailleurs EDT

(Tualetes ūdens viņam un viņai)


Filips Starks: "Es vēlējos radīt aromātu, ko jūs nevarētu atcerēties, jo tas neeksistē. Aromātu, ko jūs nevarētu nosaukt, tāpēc, ka trūkst vārdu, lai aprakstītu smaržu, kas saistās ar laimīgām atmiņām – ēnu aromātu, kosmisku tukšuma smaržu. Ideja bija notvert netveramo, pētīt abstrakciju, padarīt neredzamo redzamu, likt gaisam vibrēt. Šī bezgalīgā teritorija aizved mūs pilnīgā nezināmajā, tālu atpakaļ mūsu zemapziņā, tīrajā garā.”Annika Menardo (Annick Ménardo), kuras viens no daudzajiem talantiem ir piešķirt savam darbam brīvdomīgumu un analītisku garu, iedvesmojās no meteorīta attēla. Tas piedāvāja jaunu, garu ceļojumu: uz vietu tuvu nezināmajam, uz tukšumu, kas ir vienlaicīgi viss un nekas. Sastāvdaļu īss raksturojums: meteorīts; tumsas un gaismas apļveida mandala; aromāta sirds radīta no zemes materiāliem, minerāla, ambra, muskusa un koksnes, kuras notis tiek atklātas garā smaržu ceļojuma beigās. NOTIS: Peau d’Ailleurs ir savāds, nedefinējams un nenotverams. Sevis izpēte caur citu pasauli un zemapziņu. Aromāts kā nokļūšana bezgalīgā, nemateriālā teritorijā, kur kosmiskā tukšuma smarža saskaras ar Terra Incognita (latīņu valodā “nezināmā zeme”).

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Koksne
  • Muskuss
  • Zemes notis

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi