BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Sisley Stylo Lumiere  (Izgaismojošs korektors) Sisley Stylo Lumiere  (Izgaismojošs korektors) Sisley Stylo Lumiere  (Izgaismojošs korektors) Sisley Stylo Lumiere  (Izgaismojošs korektors) Sisley Stylo Lumiere  (Izgaismojošs korektors)
Sisley

Stylo Lumiere

Korektors

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr 1 Perly Rose 1.00 gab.
50,49 €

Produkta apraksts

Sisley Stylo Lumiere

(Izgaismojošs korektors)


Dimanti ir dārgakmeņi ar viss augstāko gaismas atstarošanas indeksu. Tā pat kā dimanti, Sisley Stylo Lumiere izgaismojošais korektors, satur pigmentus ar ļoti gludu virsmu, lai atstarotu gaismu tikai vienā virzienā kā spožs atspulgs. Īpašie gaismas pigmenti uzlabo sejas toni un vizuāli samazina smalkās līnijas un krunciņas, maskē un izlīdzina toni, paslēpj nepilnības un noguruma pazīmes. Acia ekstrakts uzlabo sejas toni, zelta ābolu ekstrakts - uzlabo ādas struktūru un samazina poras. Balto liliju ekstrakts mitrina un sniedz komforta sajūtu, bet  auzu ekstrakts - izlīdzina smalkās līnijas. 

LIETOŠANA


Uzklājiet acu zonā, zem uzacīm, uz zoda un deguna zonā. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi