Shiseido Reset Cleanser Squad  (Attīrošo līdzekļu komplekts) Shiseido Reset Cleanser Squad  (Attīrošo līdzekļu komplekts)
Shiseido

Reset Cleanser Squad

Komplekts
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Komplekts 3x70 ml
34,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Reset Cleanser Squad

(Attīrošo līdzekļu komplekts)


Shiseido Reset Cleanser Squad radīta mileniāļu paaudzei, šī ādas kopšanas produktu kolekcija veidota jau pamatā autentiska un tajā tiek izmantota augu valstssastāvdaļuspēks, vienlaikus saglabājot stingru cieņu pret dabu. Līdzīgi kā sulu kūre nodrošina ķermeņa detoksikāciju, Shiseido Reset Cleanser Squad piedāvā trīs atsvaidzinošas formulas, kuras variet izvēlēties pēc noskaņojuma un vajadzības. Ar augu ekstraktiem, agaragelaskrubi un jūraszāļu kompleksu šie eļļas un ziepes nesaturošie attīrošie produkti viegli šķīdina poras nosprostojošos netīrumus un tauku sekrētu, ļaujot lietotājiem noskalot netīrumus, īpaši neberžot ādu. Izvēlieties vienu no šo spilgto krāsu produktiem atbilstoši savam noskaņojumam:

  • Savvaļas dārzs - šis zemes zaļais attīrošais līdzeklis satur okras ekstraktu, ar šķiedrvielām bagātu pākšaugu, kas zināms kā organismu detoksificējošs produkts, un Bkarotīnu, kas pazīstams savas antioksidatīvās iedarbības dēļ. Tīrais, atsvaidzinošais aromāts ir veidots, lai palīdzētu veicināt koncentrēšanās spēju.

  • Labās vibrācijas - šis saules dzeltenais attīrošais līdzeklis satur karīna (Ķīnas cidonijas)ekstraktu, aromātiska augļa, kas bagātīgi satur vitamīnus un barības vielas. Aktivizējošais citrusa aromāts iedarbojas kā garastāvokļa uzlabotājs.

  • Romantiskais sapnis - ziedoši sārtais attīrošais līdzeklis saturs kiičigo ekstraktu, skābas ogas, kas bagātīgi satur polifenolus un E vitamīnu, kas zināmi, pateicoties savai antioksidatīvajai iedarbībai. Šis saldais un nomierinošais aromāts nomierina sajūtas.

LIETOŠANA


Attīrošo līdzekli iemasēt mitrā ādā līdz veidojas bagātīgas putas, apejot acu zonu. Rūpīgi noskalo ar ūdeni. Lieto divas reizes dienā - no rīta un vakarā.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi