SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Osis + Freeze Pump Stipras fiksācijas matu laka
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Osis + Freeze Pump
(Stipras fiksācijas matu laka)
Šī smalkā un ātri žūstošā neaerosola tipa matu laka piešķir apjomu, noturīgu, spēcīgu fiksāciju un aizsardzību pret karstumu līdz 230 °C, nofiksējot arī sprogas un lokas. Turklāt vēl lielākam apjomam to var izmantot kā līdzekli matu fēnošanai.
Lietošana
Iestrādājiet sausos matos no aptuveni 20cm attāluma. Var lietot arī mitros matos pirms žāvēšanas ar fēnu.
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
ALCOHOL DENAT.** · OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER · AMINOMETHYL PROPANOL · AQUA (WATER, EAU) · PARFUM (FRAGRANCE) · BENZOIC ACID · LINALOOL · ALPHA-ISOMETHYL IONONE · LIMONENE ** VOL. 96,2 %
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
Briseis
Cta. N 340, Km 449,5, 04410, Benahadux (Almeria), Spain
info.lv@henkel.com









