BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Rochas Mademoiselle Rochas Couture (Parfimērijas ūdens sievietei) Rochas Mademoiselle Rochas Couture (Parfimērijas ūdens sievietei) Rochas Mademoiselle Rochas Couture (Parfimērijas ūdens sievietei) Rochas Mademoiselle Rochas Couture (Parfimērijas ūdens sievietei) Rochas Mademoiselle Rochas Couture (Parfimērijas ūdens sievietei)
Rochas Mademoiselle Rochas Couture (Parfimērijas ūdens sievietei)Rochas Mademoiselle Rochas Couture (Parfimērijas ūdens sievietei)
Rochas

Mademoiselle Rochas Couture

Smaržas
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Muskuss, Sandalkoks, Pipari, Bergamote, Bumbieris, Apelsīna ziedi, Tonka pupas
90 ml 101 € par 100 ml
91 €
50 ml 140 € par 100 ml
69,99 €
30 ml 160 € par 100 ml
47,99 €

Produkta apraksts

Rochas Mademoiselle Rochas Couture

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Rochas Mademoiselle Rochas Couture - oda elegancei. Viņa ir pielaikojusi vairākus apģērbus, uz brīdi novērtējot savu augumu spoguļos. Šovakar, kā allaž, viņa iedegs ballīti ar savu klātbūtni. Viss, kas tam vajadzīgs, ir smaids, humora izjūta un viņas neaizmirstamais parfīms. Viņa ir burvīga parīziete – tāda, par kādu esam lasījuši romānos, bet arī tāda, kas piesaista skatienu Francijas šarmantās galvaspilsētas ielās. Vienlaikus kā eņģelis un nerātns velniņš, viņa izceļ savu sievišķību ar muskusa un balto ziedu auru, kas apbur ar hipnotizējošu spēku. Šis ziedu un koksnes kategorijas aromāts ir parfimēres Žiljetas Karagveuzoglu (Juliette Karagueuzoglou) jaunis meistardarbs. Tas simbolizē Parīzi naktī: elegantu, vibrējoši dzīvīgu un mūžīgu. Šis parfimērijas ūdens ir intensīvāks un jutekliskāks nekā iepriekšējie Mademoiselle sērijas aromāti, un tas iemieso šīs spontānās un neparasti valdzinošās jaunās sievietes eleganto dabu. Aromāts atveras ar pikantu nošu kombināciju, kurā paslēpušies rozā pipari, bumbieris un bergamote. Savukārt smaržu buķetes sirdī uzplaukst maigums ar apelsīnu ziediem, maijpuķīti un heliotropu. Noslēgumā ar juteklisku intensitāti uz ādas uzzied reibinoši baltie ziedi ar muskusa, tonkas pupiņas un sandalkoka akcentiem.
 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Bergamote
 • Bumbieris
 • Rozā pipari
Sirds notis

 • Apelsīna ziedi
 • Heliotrope
 • Maijpuķīte
Pamata notis

 • Muskuss
 • Sandalkoks
 • Tonka pupiņas

Atsauksmes

Patīkamas
Indra 2021-01-20 20:39
Rakstīt atsauksmi