BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Rochas L`Homme Rochas (Tualetes ūdens vīrietim) Rochas L`Homme Rochas (Tualetes ūdens vīrietim) Rochas L`Homme Rochas (Tualetes ūdens vīrietim) Rochas L`Homme Rochas (Tualetes ūdens vīrietim) Rochas L`Homme Rochas (Tualetes ūdens vīrietim)
Rochas L`Homme Rochas (Tualetes ūdens vīrietim)Rochas L`Homme Rochas (Tualetes ūdens vīrietim)
Rochas

L`Homme Rochas

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Garšaugi, Pačūlija, Kardamons, Tonka pupas
100 ml 84 € par 100 ml
84 €
60 ml 105 € par 100 ml
62,99 €
40 ml 112 € par 100 ml
44,99 €

Produkta apraksts

Rochas L`Homme Rochas

(Tualetes ūdens vīrietim)


Franču mīlnieka tēls ar Parīzes dvesmām. Šī vīrieša klātbūtne liek justies dabiski. Viņa izturēšanās pauž cieņu, bet arī pašpārliecinātību. Viņa noskaņojums ir pozitīvs un rotaļīgs. Ar humoru un eleganci viņš lauž stīvās normas un to dara klasiskā stilā.  Mīlas frontē viņš ir radošs, izdomas bagāts un nebēdnīgs. Šis vīrietis ir Rošā jaunkundzes sapņu alter ego un dievina to, kāda viņa ir  tikpat mīloša, drosmīga un neparedzama kā viņš pats. Spontāni viņš ved Rošā jaunkundzi pa Parīzes ielām negaidītiem pavērsieniem bagātā randiņā neparastās vietās. Viņš vēlas viņu pārsteigt un ļaut (no jauna) iepazīt Gaismas pilsētu, viņa iecienīto spēles laukumu.  Šis aromāts viņam ideāli piestāv: tas ir romantisks, juteklisks un drosmīgs, neatvairāms un neaizmirstams jau no pirmajiem akordiem. Vienlaikus modernais un klasiskais aromāts ir uzticīgs zīmola Rochas elegances tradīcijām. Variācija par austrumniecisku paparžu aromātu: klasiskas vīriešu smaržas jaunās un drosmīgās skaņās. Citrusaugļu svaigums augšējās notīs. Aromātam atveroties, tipiskā laima nots pakļaujas sarkanā apelsīna un ananasa pārspēkam. Šo buķeti pastiprina kardamons ar austrumniecisku garšvielu pieskaņu. Reibinoši harizmātiskas un vīrišķīgas sirds notis. Bazilika lapiņas un ģerānija – paparžu aromāta neuzveicamās harmonijas arhetips – iegūst jaunu, svaigu spēku no kadiķogām, reibinot kā atdzesēts džins. Jutekliska, noslēpumaina izskaņa. Siltā, vibrējošā, spēcīgā pačūlija saspēlējas ar maigajām un jutekliskajām sūnām un tonkas pupiņu, virmojot uz ādas visas nakts garumā.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Ananass
 • Sarkanais apelsīns
 • Kardamons
Sirds notis

 • Baziliks
 • Ģerānija
 • Kadiķa ogas
Pamata notis

 • Ozola sūna
 • Pačūlija
 • Tonka pupiņas

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi