REXALINE Hydra-BigBang REXALINE Hydra-BigBang REXALINE Hydra-BigBang
REXALINE

Hydra-BigBang

Nogurumu noņemošs aktīvais koncentrāts
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! 3 LUKSUSA ZĪMOLA PARAUGI

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv vismaz 200 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem 3 LUKSUSA zīmola paraugus.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ

30 ml 2,07 € par 1 ml
61,99 €
Cena 46,49 € Iepērkoties vismaz par 19 €

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!

Produkta apraksts

REXALINE Hydra-BigBang

(Nogurumu noņemošs aktīvais koncentrāts)


Īsta enerģijas deva, šis ātrās palīdzības produkts palīdz pretoties ikdienas fiziskajam un emocionālajam stresam, kas izraisa redzamas noguruma pēdas uz jūsu sejas: izceltas sejas līnijas, blāva āda, smalkas līnijas... Olivīnu – retu un dārgu vulkāniskas izcelsmes minerālu – papildina ekskluzīvs Rexaline komplekss, kas sastāv no hialuronskābes pāra un divām spēcīgām aktīvajām augu izcelsmes vielām (adēnija, sarkanā aļģe), kas nodrošina pakāpenisku mitrināšanas mehānisma līdzsvara atjaunošanu visos ādas slānos. Šis serums iedarbojas šūnu līmenī, neitralizējot ikdienas stresa iedarbību. Tas sniedz tonusu nogurušām šūnām, nomierina ādu, nogludina līnijas un atjauno jūsu sejas mirdzumu. Produkta maigā un īpaši jutekliskā tekstūra nekavējoties izkūst uz jūsu ādas. Lietojot ikdienā, produkts mazina noguruma pazīmes, stimulējot un regulējot ādas vielmaiņu. Jūs sajūsminās tā svaigais un diskrētais aromāts uz balto ziedu bāzes! Neatkarīgās laboratorijās veikti gatavā produkta klīniskie testi: TVIRTUMA PIEŠĶIRŠANA [+71%] (1) MIRDZUMA PIEŠĶIRŠANA [81%] (2) TONIZĒŠANA [84%] (2).

(1) Instrumentāls tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 23 sievietēm uz 28 dienām. (2) Pašnovērtēšanas tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 32 sievietēm pēc 15 minūtēm un pēc 28 dienām.

LIETOŠANA


Sākot no 20 gadu vecuma. Uzklājiet dažas piles no rīta un vakarā uz tīras un sausas ādas, apstrādājot visu seju pirms ierastā krēma lietošanas. Iespējams lietot uz zonas ap acīm. Visiem ādas tipiem. Lietošanas brīdinājumi: lietot tikai ārīgi. Izvairīties no saskares ar acīm. Ja nokļūst acīs, tās skalot ar lielu daudzumu ūdens. Uzmanīgi izlasiet instrukcijas. Produkts jālieto tikai stingri saskaņā ar norādītajiem lietošanas veidiem. Pretējā gadījumā Id beauty neuzņemas nekādu atbildību.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!