Purederm Coconut Essence Mask   (Kokosriekstu esences maska) Purederm Coconut Essence Mask   (Kokosriekstu esences maska)
Purederm

Coconut Essence Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Douglas Essential Light Foam Make-up remover

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 49,99 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Douglas Essential Light Foam Make-up remover attīrošās putas grima noņemšanai (175 ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 21.01.2020.

18 g 13 € par 100 g
2,29 €

Produkta apraksts

Purederm Coconut Essence Mask 

(Kokosriekstu esences maska)


Purederm Coconut Essence Mask kokosriekstu esences maska satur unikālu kokosriekstu ekstrakta, kolagēna un vitamīna E maisījumu, kas nodrošina tūlītēju gludumu un mirdzumu jūsu sejas ādai. Šī ātrās iedarbības formula ar koncentrētu kokosriekstu ievērojami mitrina un nomierina, lai jūsu āda atkal kļūtu jauna. Turklāt mūsu dabīgā mīkstās masas drāna saglabā vairāk mitruma nekā sintētika, kas palīdz porām pilnībā absorbēt Purederm lietderīgās sastāvdaļas.

LIETOŠANA


Rūpīgi notīriet un nosusiniet seju. Izņemiet un atveriet masku un uzklājiet to uz sejas. Valkājiet masku 15-20 minūtes un pēc tam lēni noņemiet to, sākot no malām. Brīdinājumi: 1. Izvairieties lietot uz: plankumiem, pūtītēm, iekaisušas vai saulē apdegušas ādas. 2. Pārtrauciet lietot un jautājiet ārstam, ja āda kļūst sarkana, pietūkst, niez lietošanas laikā, ja simptomi saglabājas pēc lietošanas. 3. Sargājiet no produkta acis. Ja produkts nokļūst acīs, skalojiet ar ūdeni. 4. Neizmantojiet uz ādas, kas ir jutīga pret pārsējiem vai lentām. 5. Izvairieties produktu uzglabāt tiešos saules staros vai augstā un zemā temperatūrā. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Lai novērstu sausumu, izmantojiet masku tūlīt pēc maskas atvēršanas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi