Pineider Bianco di Bulgaria   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Pineider Bianco di Bulgaria   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Pineider Bianco di Bulgaria   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Pineider Bianco di Bulgaria   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Pineider

Bianco di Bulgaria

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Jasmīns, Pačūlija, Ciedrs, Roze
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Pineider Bianco di Bulgaria 

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Pineider Bianco di Bulgaria mūza mūsu parfimēru apciemoja Bulgārijas ceļojumā, tieši Triglavas ielejā: agrā rītā viņš klīda caur savvaļas balto, rozā un sarkano ziedu skaistumu. Viņš sasmaržoja gaisā smalku piparmētru, kas sajaucās ar rozi un baltajiem ziediem. Viņš mēģināja šo aromātu radīt savā laboratorijā, atveidojot svaigo smaržu kā rasu un balto kā zvaigžņu anīsu smarža atveras ar franču piparmētru, Itālijas citronu, dižzirdzenes sēklām un zvaigžņu anīsu. Sirds tonis ir bagātīgs un ziedains. To raksturo Bois de Rose un baltie ziedi (jasmīns). Bāzes notīs iekļautie smalkie koksnes aromāti, piemēram, ciedrs, Gaijaka koks un Indonēzijas pačūlija, piešķir smaržai lielu noturību. Sarkankoka izmantošanu un dizainu ir iedvesmojušas senās metodes, kas palīdzēja atspoguļot bergamotes būtību. Nesenie pētījumi liecina, ka cilvēki uztver koku kā cēlu materiālu un koks pozitīvi ietekmē viņu emocionālo labsajūtu. Metāla detaļas ir personalizētas un izgatavotas Zamak tehnikā. Iepakojums ir papildināts ar divām etiķetēm no dārgā Pineider kartona, kas izgatavots Itālijā. Pudeles vāciņš ir izveidots Zamak tehnikā, pārklāts ar kaldinātu briežādu brūnā vai ziloņkaula krāsā, vienmēr izgatavots visaugstākajā meistarības pakāpē. Āda simbolizē kolekcijas „aristokrātismu”.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Franču piparmētra Itālijas citrons Dižzirdzenes sēklas Anīss
Franču piparmētra Itālijas citrons Dižzirdzenes sēklas Anīss

Sirds notis


Jasmīns Elemi Bois de Rose        
Jasmīns Elemi Bois de Rose        

Pamata notis


Ciedrs Gajaka koks Indonēzijas pačūlija Taksasas ciedrs  
Ciedrs Gajaka koks Indonēzijas pačūlija Taksasas ciedrs  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi