Payot Uni Skin Yeux et Lèvres 15 ml (Balzams acu zonai un lūpām) Payot Uni Skin Yeux et Lèvres 15 ml (Balzams acu zonai un lūpām) Payot Uni Skin Yeux et Lèvres (Balzams acu zonai un lūpām)
Payot Uni Skin Yeux et Lèvres 15 ml (Balzams acu zonai un lūpām)Payot Uni Skin Yeux et Lèvres (Balzams acu zonai un lūpām)
Payot

Uni Skin Yeux et Lèvres

Acu krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
15 ml 267 € par 100 ml
39,99 €

Produkta apraksts

Payot Uni Skin Yeux et Lèvres 15 ml

(Balzams acu zonai un lūpām)


Balzams acu zonai un lūpām (maiga vaska–balzama tekstūra), kas izlīdzina ādas toni un padara ādu skaistāku. Cīnās pret šūnu darbības traucējumiem, kas izraisa nevienmērīgu ādas toni (pigmentācijas plankumus, nespodru ādu, rētas, apsārtumu). Nogludina un aizpilda smalkās krunciņas ap acīm un uz lūpām. Atjauno ādas gaismas atstarošanas spēju un padara to starojošu.

Rezultāti:

 • Starojoša āda ap acīm
 • Vienmērīgas un gludas lūpas un āda ap acīm
 • Visa seja ir harmoniskāka

Uni Perfect komplekss: 

 • EPIGENOMILS - (kliņģerītes ziedu ekstrakts) Spēcīga patentēta sastāvdaļa, iegūta no kliņģerītes ziediem, aizsargā DNS vidi šūnās, kā arī saglabā visu ādas šūnu (keratinocītu, fibroblastu, melanocītu u.c.) labu funkcionēšanas spēju un kvalitāti.
 • KIVI un Āzijas augi - Īsts vitamīnu kokteilis ar C, B9 un K vitamīnu, kā arī minerālvielām (varš, kālijs u.c.). Tam piemīt spēcīga antioksidējoša iedarbība, tas uzlabo ādas funkcijas un stimulē ādas dabisko lobīšanos, lai ādas veselīgās šūnas varētu nonākt virsējos slāņos.
 • KRESE - Gadsimtiem ilgi lietota organisma attīrīšanai. Krese stimulē ādas dabisko attīrīšanos jeb detoksifikāciju un nodrošina aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem ārējā vidē.

LIETOŠANA


No rīta un vakarā uzklāt uz ādas ap acīm un lūpām pēc tam, kad veikta UNI SKIN paredzētā stimulējošā masāža.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi