PAYOT Roselift Eye Lifting Patch Maska ādai ap acīm
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
PAYOT Roselift Eye Lifting Patch
(Maska ādai ap acīm)
Nodrošina tūlītēju acu zonas liftingu un mazina noguruma pazīmes. Nodrošina acu zonas liftingu un elastību un uzlabo ādas struktūru. Ievērojami mazina tumšos lokus un pietūkumu zem acīm. Bagātina ādu ar skābekli, lai tā kļūtu gaiša un starojoša. Bagāts ar oligosaharīdiem. Stimulē un atjauno ādas fibroblastu šūnu vielmaiņu, jo novecojot to aktivitāte kļūst lēnāka un vājāka. Peptīds, kas mērķtiecīgi pastiprina kolagēna iedarbību, atjauno ādas blīvumu, kā arī stimulē kolagēna šķiedru veidošanos no fibroblastiem. Koriģē šķiedru materiāla zudumu. Mazina pietūkumu un tumšos lokus zem acīm. Padara ādu stingru un starojošu, aizkavējot ādas šķiedru sairšanu dermas slānī un aizsargājot asinsvadu sieniņas.
Uzlikt plāksnītes uz tīras ādas zem acīm. Atstāt 15 minūtes iedarboties uz acu zonu. Noņemt plāksnītes un losjona atliekas iestrādāt ādā ar pirkstu galiem nenoskalojot.
Lietošana
Uzklājiet plāksterus zem acīm uz attīrītas ādas. Atstājiet iedarboties 15 minūtes, noņemiet tos un iemasējiet lieko līdzekli ādā, tos neskalojot.
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
AQUA (WATER) ; GLYCERIN; BENZYL ALCOHOL; PENTYLENE GLYCOL CHLORPHENESIN;SODIUM POLYACRYLAT;TROPAEOLUM MAJUS FLOWER/LEAF/STEM EXTRAC;ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRAC; SODIUM HYALURONATE; SODIUM BENZOATE; SODIUM HYDROXIDE; CAPRYLYL GLYCO;MAGNESIUM ASPARTAT;ZINC GLUCONAT;N-PROLYL PALMITOYL TRIPEPTIDE-56 ACETA; ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRA; 1,2-HEXANEDIOL ; COPPER GLUCONATE ; SIGESBECKIA ORIENTALIS EXTRACT
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
LABORATOIRES Dr. N.G.PAYOT
40/52 Boulevard du Parc, 92200 Neuilly sur Seine, France
douae.mouhib@payot.fr











