Phantom Legion Collector EditionPhantom Legion Collector EditionPhantom Legion Collector EditionPhantom Legion Collector Edition
PACO RABANNE

Phantom Legion Collector Edition

Tualetes ūdens (EDT)
AROMĀTA KOMPOZĪCIJA: Citrusi, Lavanda, Vaniļa/Zefīrs
Ierobežotā daudzumā
100 ml 112 € par 100 ml
112 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Paco Rabanne Phantom Legion Collector Edition

(Tualetes ūdens vīrietim)


PHANTOM LEGION EDT. Adrenalīns, meistarība un spraigums... Likmes ir augstas. Arēna jau gaida... Vai esi gatavs spēlei? Futūristiskās un aromātiskās smaržas Phantom radītas, apvienojot elitāru meistarību un jaunākās tehnoloģijas. Oriģinālais Phantom tualetes ūdens vīriešiem iepildīts kolekcionēšanai paredzētā Phantom Legion smaržu pudelītē. Progresīva un radoša procesa laikā izvēlētās sastāvdaļas liks tev justies možam, neticami pašpārliecinātam un seksīgam. Galvu reibinošo aromātu veido izaicinošs kontrasts starp spirdzinoši zaļu citrona un vetīvera nošu uzplaiksnījumu un neatvairāmas krēmīgas lavandas un koksnainas vaniļas dvesmas pievilcību. Īsta labsajūtas un noturīgu sajūtu pārpilnība. Phantom ražots Francijā no atbildīgi un ētiski ievāktām izejvielām – bioloģiski audzēta lavandīna ēteriskās eļļas, Itālijas citrona un Haiti auguša vetīvera.

SĀKUMNOTIS: spirdzinošs reibinošs citrons
VIDUSNOTIS: kārdinoša krēmīga lavanda
PAMATNOTIS: jutekliski koksnaina vaniļa

SMARŽU PUDELĪTE. Hroms un kamuflāžas raksts izaicina viens otru: zīmīgā pudelīte ar klasisko un drosmīgo militāro rakstu spēlē paslēpes, jo ir vairāk nekā tikai pudelīte vien – Phantom ir mūsu pirmais viedais aromāts. Pielieciet telefonu pie smaržu pudelītes, pieslēdzieties Phantom pasaulei un sastopiet savu jauno pavadoni!

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Citrons
Sirds notis

  • Lavanda
Pamata notis

  • Vaniļa

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU APLIKĀCIJU!