BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Oscar de la Renta Bella Essence  (Parfimērijas ūdens sievietei) Oscar de la Renta Bella Essence  (Parfimērijas ūdens sievietei) Oscar de la Renta Bella Essence  (Parfimērijas ūdens sievietei) Oscar de la Renta Bella Essence  (Parfimērijas ūdens sievietei) Oscar de la Renta Bella Essence  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Oscar de la Renta Bella Essence  (Parfimērijas ūdens sievietei)Oscar de la Renta Bella Essence  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Oscar de la Renta

Bella Essence

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss
100 ml 89 € par 100 ml
89 €
50 ml 136 € par 100 ml
67,99 €
30 ml 157 € par 100 ml
46,99 €

Produkta apraksts

Oscar de la Renta Bella Essence

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Aromāts Bella Essence no kolekcijas Bella atklāj jaunu Oscar de la Renta sievietes rakstura šķautni. Viņa ir starojoša un gracioza un aizrauj visus apkārtējos ar savu apburošo auru. Šī sieviete rada iemīlēšanās sajūtu un atstāj neaizmirstamu iespaidu. Mirdzošā pudelīte radīta, iedvesmojoties no Oscar de la Renta modes nama elegantajām zelta rotaslietām un slavenajiem greznajiem izšuvumiem. Matētā pudelīte ir pārklāta ar telpiskiem zelta krāsas ziediem. To rotā gluda plāksnīte ar iegravētu aromāta nosaukumu un metāla korķītis, un kastīte ir apdrukāta zelta krāsā. Aromāts Bella Essence atveras ar dzirkstoši svaigām augšējām notīm, kuras laižas dejā ar maigo, ziedošo aromāta sirdi un siltajām muskusa pamata notīm. Šis neparastais aromāts, ko radījis slavenais parfimērs Klemāns Gavarī (Clément Gavarry), aiznes domās uz burvīgu dārzu ar sievišķīgiem ziediem, kuri gozējas zeltītajā saules gaismā. Šī dzirkstošā austrumnieciskā ziedu aromāta svaigās, spilgtās augšējās notis graciozi paver ceļu izsmalcinātai ziedu buķetei, kas noslēdzas ar neaizmirstamu, paliekošu un sievišķīgu bagātīgās vaniļas un muskusa smaržu. Kā izteiksmīgs modernā skaistuma simbols, Bella Essence atmodina iemīlēšanās sajūtu, kas nepazīst laika robežas.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Muskuss
  • Vaniļa
  • Ziedu notis

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi