NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte  (Matēts vaigu sārtums) NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte  (Matēts vaigu sārtums) NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte  (Matēts vaigu sārtums) NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte  (Matēts vaigu sārtums) NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte  (Matēts vaigu sārtums) -30% -30% -30%
NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte  (Matēts vaigu sārtums)NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte  (Matēts vaigu sārtums)
NYX PROFESSIONAL MAKEUP

Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte

Vaigu sārtums
Akcija

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

30%  
Totally Chill 1.00 gab. Akcija spēkā:
no 2020-03-26
līdz 2020-03-29
6,64 € 9,49 €

Produkta apraksts

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte

(Matēts vaigu sārtums)


Iegūsti perfektu vaigu sārtumu ar mūsu jauno Sweet Cheeks Creamy Powder Blush - produkta formula ir radīta tā, lai tam būtu izteikti pigmentēts tonis un matēts rezultāts. Pieejams gan klasiskos toņos (rozā, koraļļu, ogu), kā arī izteikti dzeltenā un violetā tonī īpašam akcentam.

Vaigu sārtuma uzklāšanas tehnikas:
Drunk Blush: Uzklāj vienmērīgā daudzumā vaigu sārtumu uz saviem vaigiem, kā arī uz degungala, lai iegūtu dabīgi izpludinātu rezultātu. Draping: Iztušē vaigu sārtumu uz saviem vaigiem augšupejošām kustībām līdz pat deniņiem, izveidojot "C" burta formu. Subtle Sculpting: Izvēlies toni, kas vislabāk atbilst Tavam dabīgajam ādas apakštonim. Izlīdzini vaigu sārtumu ar apļveida kustībām, lai iegūtu dabīgi pietvīkušu rezultātu. Uzklāj nedaudz vaigu sārtuma uz deniņiem un zoda.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi