BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

NYX Professional Makeup Brightening Primer  (Izgaismojoša grima bāze) NYX Professional Makeup Brightening Primer  (Izgaismojoša grima bāze) NYX Professional Makeup Brightening Primer  (Izgaismojoša grima bāze) NYX Professional Makeup Brightening Primer  (Izgaismojoša grima bāze) -20%
NYX Professional Makeup Brightening Primer  (Izgaismojoša grima bāze)NYX Professional Makeup Brightening Primer  (Izgaismojoša grima bāze)NYX Professional Makeup Brightening Primer  (Izgaismojoša grima bāze)
NYX PROFESSIONAL MAKEUP

Brightening Primer

Grima bāze
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Jaunums Akcija
Nr. 01 Akcija spēkā:
no 2021-04-19
līdz 2021-05-16
15,59 € 19,49 €

Produkta apraksts

NYX Professional Makeup Brightening Primer

(Izgaismojoša grima bāze)


Iepazīsties ar mūsu jauno Bright Maker grima bāzi, kuras sastāvā ir papaijas ekstrakts. Tā nodrošina sejai svaigu, veselīgu mirdzumu visas dienas garumā. Maigā persiku toņa formula brīnišķīgi izlīdzinās sejas ādu un perfekti sagatavos to grima uzklāšanai, uzlabojot un pagarinot grima noturību līdz pat 17 stundām! Vegāniska formula un produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Bright Maker grima bāze klājas ļoti viegli, un tā ir caurspīdīga, lai āda izskatītos dabīgi atsvaidzināta un mirdzoša. Tūlītējs rezultāts – nodrošina dabīgu, veselīgas ādas izskatu. Āda izskatās gluda, mitrināta un pabarota ar izlīdzinātu sejas toni. Rezultāts visas dienas garumā – grims izskatās svaigs un tā noturība pagarināta līdz pat 17 stundām.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi