NYX Professional Makeup Born To Glow Naturally Radiant Foundation  (Izgaismojošs tonālais krēms) NYX Professional Makeup Born To Glow Naturally Radiant Foundation  (Izgaismojošs tonālais krēms) NYX Professional Makeup Born To Glow Naturally Radiant Foundation  (Izgaismojošs tonālais krēms)
NYX Professional Makeup Born To Glow Naturally Radiant Foundation  (Izgaismojošs tonālais krēms)NYX Professional Makeup Born To Glow Naturally Radiant Foundation  (Izgaismojošs tonālais krēms)NYX Professional Makeup Born To Glow Naturally Radiant Foundation  (Izgaismojošs tonālais krēms)
NYX PROFESSIONAL MAKEUP

Born To Glow Naturally Radiant Foundation

Tonālais krēms
Jaunums Dāvana
Dāvana! Dāvana visiem pirkumiem

Tikai šodien, 24.10., KATRAM e-veikalā Douglas.lv veiktajam pasūtījumam pievienosim dāvanu no laimīgās ceturtdienas dāvanu groza.

*Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 24.10.2019.

Drīz tirdzniecībā!

Produkta apraksts

NYX Professional Makeup Born To Glow Naturally Radiant Foundation

(Izgaismojošs tonālais krēms)


Born to Glow! Naturally Radiant Foundation ir tik mirdzoša! Pieejams 11 patiešām glaimojošos toņos, tas  nodrošina vidēju sedzamību un dabīgu, veselīgu ādas mirdzumu. Tonālā krēma formula ir viegli izpludināma un palīdz izlīdzināt nevienmērīgu ādas toni. Šis tonālais krēms ir obligāts "must have" Tavā kosmētikas kolekcijā.

LIETOŠANA


Uzklāj izmantojot mitru kosmētikas sūklīti vai tonālā krēma otiņu, lai iegūtu dabīgi mirdzošu rezultātu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi