BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mitomo Facial Mask Gold + Bee Venom Mitomo Facial Mask Gold and Bee Venom   (Sejas maska ar zelta un bišu indes ekstraktiem)
MITOMO

Facial Mask Gold and Bee Venom

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
25g 7,96 € par 100 g
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Mitomo Facial Mask Gold and Bee Venom

 (Sejas maska ar zelta un bišu indes ekstraktiem)  


Nav nekāds noslēpums, ka japāņi ir nācija, kas stingri ievēro veselīga dzīvesveida noteikumus, kā arī pievērš īpašu uzmanību dabīgiem un tradicionāliem pārtikas produktiem un kosmētikai. Daudzi mēģina atklāt japāņu sieviešu skaistuma noslēpumus un saprast, kā viņām izdodas saglabāt savu jaunību. ,

Galvenās maskas priekšrocības:

  • Augsta japāņu kvalitāte
  • 6 veidu maskas ar efektīvām sastāvdaļām
  • Maskas ir vienkārši un ērti lietot
  • Procedūra aizņem maz laika
  • Oriģināls iepakojuma dizains.

Zelts pozitīvi ietekmē kolagēna un elastīna veidošanos, padara ādu mirdzošu. Bišu inde jau izsenis tiek lietota kā ārstniecības līdzeklis, tā stimulē kolagēna un elastīna veidošanos, mitrina ādu padara to tvirtāku.

LIETOŠANA


Pēc rūpīgas ādas attīrīšanas, izlīdziniet sejas ādas virsmu ar tonika palīdzību. Atveriet iepakojumu un izņemiet no tā masku. Uzlieciet masku tā, lai tā vienmērīgi piegulētu jūsu sejai. Ļaujiet maskai iedarboties 20-30 minūtes. Pēc tam noņemiet masku no sejas un iemasējiet sejas ādā atlikušo esences daudzumu, lai veicinātu absorbciju.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi