BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mercedes - Benz Man Grey (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes - Benz Man Grey (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes - Benz Man Grey (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes - Benz Man Grey (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes - Benz Man Grey (Tualetes ūdens vīrietim)
Mercedes - Benz Man Grey (Tualetes ūdens vīrietim)Mercedes - Benz Man Grey (Tualetes ūdens vīrietim)Mercedes - Benz Man Grey (Tualetes ūdens vīrietim)
Mercedes-Benz

Man Grey

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Muskuss, Pipari, Vīraks
Dāvana! Douglas make-up removing gentle bi-phase 30ml

TIKAI ŠODIEN! Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 39,99 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Douglas make-up removing gentle bi-phase  - divu posmu kosmētikas noņēmēju (30ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.04.2021.

100 ml 73 € par 100 ml
73,49 €
50 ml 110 € par 100 ml
54,99 €

Produkta apraksts

Mercedes - Benz Man Grey

(Tualetes ūdens vīrietim)


Mercedes - Benz Man Grey jauns veltījums oriģinālajam Mercedes-Benz Man. Tā mērķis ir savaldzināt vīriešu kārtas pārstāvjus visa pasaulē ar tā klasisko aromātu, kas radīts, lai spētu izpatikt plašam vēlmju un vajadzību diapazonam. Tam piemīt mūžības dimensija, pateicoties tā daudzšķautnībai un līdzsvaram. Aromāts sniedz jaunu ieskatu modernā elegancē ar atjaunoto interpetāciju par izsmalcinātas vīrišķības jēdzieniem. Pikantie citrusaugi, kas saprecināti ar pikantiem rozā pipariem, paver ceļu svaigam sākumam, kamēr aromāta sirds izpaužas ar elegantu salviju, olibana aromātisko sveķu un ambras akordu, piešķirot tam aromātisku un juteklisku noskaņojumu. Un, pateicoties gurjuna balzāmam, sajaucoties ar ambras, koksni un muskusu, Mercedes Benz Man Grey atstāj spēcīgu šleipi, ilgstošu un atkarību raisošu. Mercedes-Benz Man Grey domāts elegantam vīrietim, kas dzīvo mūsdienīgi urbānā vidē. Katra diena tiek pavadīta pilsētas pelēcībā ar tās ekstrēmi grafiskām līnijām. Šajā visumā vīrietis ir mierā, viņš zina kā valdīt pār šo pasauli. Viņam piemīt izteikta harizma, radot stipra vīrieša iespaidu. Cilvēki viņu atceras vēl ilgi pēc viņa satikšanas. Tā ir ekselence. 

 AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Citrusaugļi
 • Rozā pipari
Sirds notis

 • Ambroksāns
 • Salvija
 • Vīraka dūmi
Pamata notis

 • Muskuss
 • Sveķi

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi