Tikai e-veikalā! Douglas Adventes kalendārs! Vīriešu aromātiem -25%, pirkumam virs 49 EUR!

Kods: MEN25
Mercedes - Benz AirMercedes - Benz AirMercedes - Benz AirMercedes - Benz Air
MERCEDES-BENZ

Air

Parfimērijas ūdens (EDP)
AROMĀTA KOMPOZĪCIJA: Svaigas, Koksne, Pačūlija
KAM: Vīrietim
100 ml 105 € par 100 ml
105 €
60 ml 117 € par 100 ml
69,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Mercedes - Benz Air

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Mercedes-Benz Land, Sea, Air - triloģija vīrieša pilnībai.
Par iedvesmu ņemot Mercedes-Benz leģendas pašu sirdi — trīsstaru zvaigzni un tās ikonisko nozīmi: būt pionierim un pašam veidot savu nākotni/ceļojumu, lai kur arī ceļojums jūs aizvestu “uz sauszemes, jūrā un gaisā” — Land, Sea, Air ir dziļi nozīmīga atgriešanās pie stihijām.
Cauri gadsimtiem un filozofijām visa cilvēces vēsturē šie trīs dabas elementi vienmēr ir kalpojuši kā bāka; iedvesmojot dažādus dzīves veidus un definējot dažādas mūsu personības šķautnes. Zeme atspoguļo kultūru, mantojumu un autentiskumu, enerģiju, ko mēs iegūstam no tā, ko veidojam un aizsargājam. Gaiss izceļ mūsu vizionāro pusi; mūsu inovācija, mūsu iztēle; mūsu pieaugošā brīvība. Un Ūdens ir kanāls mūsu instinktam, mūsu vērībai, mūsu jutīgumam un mūsu piedzīvojumu kārei.

Kopā tie apvienojas revolucionārā triloģijā: triloģijā vīrieša pilnībai, kurā apvienoti visi trīs pamatelementi.
Tā ir vienkārša koncepcija ar neparastiem rezultātiem. Slāņojot izcilās triloģijas aromātus — Mercedes Benz Land, Sea un Air — iespējams izpētīt visas iespējamās smaržu kombinācijas, lai iegūtu jaunas baudas un sarežģītības dimensijas. Katrs no trim šīs ikoniskās triloģijas aromātiem ir veidots uz ziedu, koksnes, pačūlijas. Tomēr katram no tiem ir sava unikālā aromāta identitāte, pateicoties akcentētajām individuālajām notīm.
Tikai no šīm trim iespaidīgajiem aromātiem jūs varat izveidot septiņas unikālas kombinācijas, no kurām katra atklāj savu raksturīgo Visumu.
Air ir mirgojošs aicinājums atbrīvot jūsu prātu ar atvēsinošu, zālaugu Armoise eļļu, kas sastopas ar dekadentajām savvaļas selerijas (Angelika, pazīstama arī kā Dārza eņģelis vai dižzirdzene) bāzes notīm, un rūgtā apelsīna (Petitgrain) smalkajām ziedu notīm, ko citruss un košās kurkumas lapas paceļ līdz dzirkstošam augstumam.

Aromāti ir pieejami kā atsevišķi parfīmi, kā arī kā pilns triloģijas komplekts, kurā nesalīdzināmi unikālajā iepakojumā redzama šo trīs element apvienošanās vienā veselā, lai izveidotu Mercedes-Benz zvaigzni.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

ALCOHOL DENAT. / SD ALCOHOL 40-B, PARFUM, WATER, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, COUMARIN, CITRAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!