BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mario Badescu Buffering Lotion  (Dziedējošs losjons) Mario Badescu Buffering Lotion  (Dziedējošs losjons)
Mario Badescu

Buffering Lotion

Sejas losjons
Ādas tips/stāvoklis: Kombinētai ādai, Taukainai ādai
29 ml 69 € par 100 ml
19,99 €

Produkta apraksts

Mario Badescu Buffering Lotion

(Dziedējošs losjons)


Mario Badescu Buffering Lotion vieglas konsistences, ātri absorbējams līdzeklis uzklāšanai uz problemātiskajām zonām, īpaši paredzēts lielu zemādas iekaisumu ārstēšanai. Mūsu efektīvais Buffering Lotion losjons, kas ir īpaši paredzēts taukainai, problemātiskai ādai, nakts laikā absorbē liekās taukvielas un poras aizsprostojošos netīrumus, vienlaicīgi novēršot arī turpmāku pūtīšu veidošanos. Maigās sastāvdaļas, piemēram niacinamīds un alantoīns, normalizē ādas stāvokli un mazina zemādas iekaisumu.

Galvenās priekšrocības:

  • vieglas konsistences, šķidra formula ar dezinficējošām īpašībām;
  • absorbē liekās taukvielas un poras nosprostojošos netīrumus;

  • maigās sastāvdaļas normalizē ādas stāvokli un mazina zemādas iekaisumu.

Īpašie ieguvumi:

  • īpašā formula nodrošina tīrāku ādu;
  • niacinamīds līdzsvaro ādu un uzlabo problemātiskas ādas izskatu;
  • piemērots problemātiskai kombinētai vai taukainai ādai, tomēr šo pūtīšu līdzekli var lietot VISIEM ādas tipiem;
  • lieliski piemērots arī iekaisušu pūtīšu ārstēšanai uz muguras/krūtīm.

Norādījumi: RŪPĪGI SAKRATĪT pirms uzklāšanas uz dziļo ādas iekaisumu zonām ar tīriem pirkstu galiem. Uzklājiet katru vakaru. Uz Buffering Lotion losjona nedrīkst uzklāt citus līdzekļus (piemēram, mitrinošo vai nakts krēmu). Nelietot kā profilaktisku līdzekli; paredzēts lietošanai tikai reālu ādas problēmu gadījumā. Padoms ādas kopšanai: uzklājiet dažus pilienus Buffering Lotion losjona uz pūtītēm kā pamatkārtu zem mūsu Drying Mask sausinošās maskas. Pēc 15 minūtēm noskalojiet, uzklājiet toniku un tad uzklājiet Buffering Lotion losjonu vēlreiz. Nav ieteicams lietot kopā ar medicīniskām ziedēm vai jutīgai ādai. Nepieļaujiet iekļūšanu acīs. Ja iekļuvis acīs, skalojiet ar pietiekamu daudzumu ūdens. Ja izveidojas nepārejošs ādas iekaisums, pārtrauciet lietošanu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi