Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums) Lumene Arctic Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums) Lumene Arctic Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums) Lumene Arctic Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums) -35%
Lumene Arctic Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums)Lumene Arctic Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums)Lumene Arctic Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums)
Lumene

Arctic Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum

Serums sejai
Ādas tips/stāvoklis: Jutīgai ādai
Dāvana Akcija
Dāvana! 3 LUKSUSA ZĪMOLA PARAUGI

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv vismaz 200 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem 3 LUKSUSA zīmola paraugus.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ

Dāvana! LUMENE Nordic Ageless Radiant Youth Night eliksīrs 8ml

Iegādājoties LUMENE produktus 20 EUR un vairāk,DĀVANĀ LUMENE Nordic Ageless Radiant Youth Night eliksīrs 8ml

 *Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 14.05.-05.06.2022.

 

 

 

30 ml 65 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2022-05-11
līdz 2022-06-05
19,49 € 29,99 €

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Lumene Arctic Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum

(Serums)


Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum intensīva mitrināšana pie krasām temperatūras svārstībām. Mūsu Arctic Hydra Care kolekcija ir īsts glābiņš sausai, atūdeņotai un jutīgai ādai. Patīkamie sastāvi satur nomierinošās ziemeļu melleņu, auzu un rapšu eļļas, kurām pievienots mitrumu aizturošais bēta komplekss, lai palīdzētu dzīvināt un nomierināt izslāpušu un sausu ādu. Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief barojošais eļļas serums palīdz atjaunot un nomierināt gan atūdeņotu ādu, gan ādu, kurai ir nosliece uz izteiktu sausumu. Sastāvs ar nomierinošo ziemeļu mellenes ekstraktu, auzu un rapšu eļļu, kā arī mitrumu aizturošo bēta kompleksu palīdz atjaunot mitruma līmeni ādā, ilgstoši un intensīvi to mitrinot un mazinot savilkuma sajūtu. Serums aizsargā pret nelabvēlīgu termisku ietekmi un temperatūras svārstību izraisītu ādas atūdeņošanos, lai mazinātu sausuma radīto apsārtumu. Piemērots sausai un jutīgai ādai. Nesatur smaržvielas.

LIETOŠANA


Rūpīgi sakratīt un uzklāt uz tīras sejas un kakla ādas pirms Arctic Hydra Care dienas krēma. Uzklāt 30 minūtes pirms došanās ārpus mājas.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi