Love Beauty and Planet Coconut Oil & Ylang Ylang Shampoo  (Atjaunojošs šmpūns matiem) Love Beauty and Planet Coconut Oil & Ylang Ylang Shampoo  (Atjaunojošs šmpūns matiem)
Love Beauty And Planet

Coconut Oil & Ylang Ylang Shampoo

Šampūns
Matu tips: Visiem matu tipiem, Bojātiem matiem
400 ml 2,50 € par 100 ml
9,99 €

Produkta apraksts

Love Beauty and Planet Coconut Oil & Ylang Ylang Shampoo

(Atjaunojošs šmpūns matiem)


Love Beauty and Planet ir par mazajiem labajiem darbiem, kas padara Tevi un mūsu planētu skaistāku katru dienu. Katra no mūsu šampūna pudelēm ir veidota no 100% pārstrādātiem materiāliem un ir pārstrādājama. Mūsu šampūnu sastāvā nav parabēnu, silikona, krāsvielu, ftalātu, tie ir draudzīgi pret dzīvniekiem un radīti no dabiski iegūtām sastāvdaļām. Love Beauty and Planet atvadies no bojātiem matiem un piešķir tiem bagātīgu mirdzumu. Šampūns bagātināts ar augstākā labuma kokosriekstu eļļu, kas dāsni mitrina matus un palīdz tiem izskatīties veselīgi un justies spēcīgi. Kokosriekstu eļļai piemīt mitrinošas īpašības, un tā tiek iegūta ilgtspējīgi, sadarbojoties ar zemniekiem, kuri savās saimniecībās audzē kokosriekstus, lai iegūtu šo zeltaino eļļu. Katra pudele palutinās tavas sajūtas ar ilang-ilang svaigumu. Šī šampūna sastāvā ir attīrošās vielas no augu valsts, un tas nesatur parabēnus, silikonu vai krāsvielas. Iepakots pārstrādātas plastmasas pudelēs, 100% vegāns, padarot, gan tevi, gan planētu skaistāku katru dienu.

LIETOŠANA


Tu jau zini, kas jādara - iezied mitros matos, maigi iemasē to matu saknēs un saputo. Pēc tam maigi izpied šampūnu no matu saknēm līdz pat galiņiem un lieto Hope & Repair kondicionieri. Ieveido ar saviem iecienītākajiem produktiem. Centies lieki netērēt ūdeni. Izvairies no produkta iekļūšanas acīs. Ja produkts tomēr nokļūst acīs, rūpīgi izskalo to ar ūdeni.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Prieks par teju izcilajām sastāvdaļām, smaržo vienkārši debešķīgi, bet man ļoti, ļoti ātri taukojas mati no šī šampūna. :(
Elizabete 2020-04-02 18:07
Rakstīt atsauksmi