Pāriet uz galveno saturu
LATTAFA The Kingdom Women LATTAFA The Kingdom Women LATTAFA The Kingdom Women

LATTAFA The Kingdom Women Parfimērijas ūdens sievietei

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA: Bumbieris, Dzintars, Jasmīns, Muskuss, Sandalkoks, Tonka pupas, Vaniļa/Zefīrs, Ziedi
KAM: Sievietei
Dāvana
Selected variation
100 ml 0,45 € / 1 ml
44,99 €
Cena 35,99 € Iepērkoties vismaz par 49 €

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
TRY ME - Aromāta paraugs

Iegādājoties nišas aromātu ar TRY ME simbolu,saņem šī aromāta paraugu.Izmēģini,ja patīk -aromātu paturi sev,ja tomēr nē – atgriez to mums 60 dienu laikā no pirkuma brīža

*Atgriešana BEZMAKSAS

**Aromāts pie atgriešanas nevar būt atvērts.

Akcija! TIKAI E-VEIKALĀ 20 %* ATLAIDE AROMĀTIEM TIKAI E-VEIKALĀ 03.02 – 09.02.2026 20%* ATLAIDE AROMĀTIEM, IEPĒRKOTIES VIRS 49 EUR + 5 %* TIKAI MOBILAJĀ LIETOTNĒ KODS: APP5 *Atlaides nesummējas un neattiecas uz precēm ar atzīmi "laba cena" un "e-cena", dāvanu kartēm, komplektiem un CHANEL, DIOR, GIORGIO ARMANI BEAUTY, ARMANI, GUERLAIN, DOLCE&GABBANA, HERMÈS, MORPH, SISLEY, TOM FORD un FILIPPO SORCINELLI zīmoliem.

Produkta apraksts

LATTAFA The Kingdom Women

(Parfimērijas ūdens (EDP))


Elegants aromāts, kas apvieno siltās ziedu un augļu notis. Tas sākas ar atsvaidzinošām upeņu, peoniju un bumbieru augšējām notīm, piedāvājot dzīvīgu un valdzinošu ievadu. Sirds notis atklājas ar smalko jasmīna esenci, saldo pralinē pievilcību un mierinošo tonkas pupiņu pieskārienu. Aromāts iekļaujas bagātīgā vaniļas, sandalkoka, dzintara un muskusa bāzē, atstājot noturīgu un jūtīgu iespaidu. “The Kingdom Women” ir mūžīgs aromāts izsmalcinātām sievietēm, kuras vēlas eleganci un valdzinājumu.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Bumbieris
  • Peonija
  • Upeņu lapas
Sirds notis

  • Jasmīns
  • Praline
  • Tonka pupiņas
Pamata notis

  • Dzintars
  • Sandalkoks
  • Vaniļa

Lietošana

Izsmidziniet uz ādas, lai aromāts saglabātos visas dienas garumā, kļūstot par jūsu otro ādu.

1. solis: Uzklājiet uz kakla un plaukstu locītavām, lai nodrošinātu ilgstošu noturību.

2. solis: Uzsmidziniet aromātu no aptuveni 15 cm attāluma, lai vienmērīgi izkliedētu aromātu.

3. solis: Neberzējiet locītavas pēc uzklāšanas, ļaujot aromātam izveidoties dabiski.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

ALCOHOL DENATURED, FRAGRANCE (PARFUM), WATER(AQUA), LINALOOL, HYDROXYCITRONEL LAL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, COUMARIN, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, BENZYL ALCOHOL

Izcelsmes valsts: Apvienotie Arābu Emirāti

Derīgs pēc atvēršanas: 36M

Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.

Brīdinājumi

Flammable
Uzliesmojošs. Neuzglabāt liesmas un karstuma tuvumā. Izvairīties no izmildīšanas acīs.

Lattafa Perfumes Industries LLC Industrial Area 11 - Industrial Area - Sharjah - United Arab Emirates info@lattafa.com

Dubai Scents
PLT. RADU GHEORGHE 5, BUCURESTI, 32402, ROMANIA

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi