Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)
Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)
Lanvin

A Girl In Capri

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Muskuss, Dzintars, Ūdens
Akcija
90 ml 78 € par 100 ml
69,99 €
50 ml 100 € par 100 ml
49,99 €
30 ml 133 € par 100 ml
39,99 € 39,99 €

Produkta apraksts

Lanvin A Girl In Capri

(Tualetes ūdens sievietei)


Lanvin A Girl In Capri ražas pārpilnie augļu dārzi un lauki izstaro pastorālu saldmi. Smaržu buķete atveras ar primofiores citrona esenci. Aromāts ir starojošs un tik optimistisks kā pusdienlaika saule, kuras žilbinošā gaisma pielej kluso ieliņu bruģi. Primofiores citrons ir slavens ar neatkārtojamo kvalitāti, kas piemīt tā smaržīgajai eļļai un ziediem, kuri cauru gadu piepilda pilsētas ielas ar reibinošu aromātu. Bergamote līdzsvaro aromāta enerģisko ieskaņu, savukārt rozā pipargraudu šķipsniņa piešķir nebēdnības dzirksti. Sirds notīs ar nepieredzētu maigumu uzplaukst kāda maz zināma balta puķe. Greipfrūtu koka ziedlapiņas ir līdzīgas neroli ziedlapiņām (vai šie koki nav radinieki?). Taču greipfrūta ziedlapiņas ir vēl dzirkstošākas, enerģiskākas un pat varētu teikt – elegantākas. Vienkārši izsmalcinātas un neizmērojami pievilcīgas. Taču vajag arī pretmetu, jo Kapri ir paradīze, kas paceļas no ūdens, tāpēc izcilā parfimēre Sofija Labē (Sophie Labbé) ir radījusi (ļoti) smalku jūras miglas akordu.  Tā beidzamā nots aizkavējas gaisā un mīklaini atgādina no jūras izskalotu koku. Desmitiem gadu šūpojies viļņos, tas beidzot rod mieru pludmalē. Aromāta noslēpumainība ir gluži kā šis krastā izsviestais koks, un kompozīcijas intensitāte atsauc atmiņā senas leģendas. Baltais muskuss piešķir maigumu un harmoniju, aromātam noapaļojoties liegā beigu notī.

 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Bergamote
 • Citrons
Sirds notis

 • Greipfrūtu ziedi
 • Ūdens
Pamata notis

 • Baltais muskuss
 • Jūras koks
 • Dzintars

Atsauksmes

Lanvin smaržām ir visām īpatnēja smarža! Man tās ļoti patīk ! It sevišķi kur ir citruss! Produkts ir ļoti labs!!!!
Aelita 2019-08-27 16:14
Rakstīt atsauksmi