Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Cream  (Atjaunojošs sejas krēms) Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Cream  (Atjaunojošs sejas krēms) Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Cream  (Atjaunojošs sejas krēms)
Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Cream  (Atjaunojošs sejas krēms)Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Cream  (Atjaunojošs sejas krēms)Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Cream  (Atjaunojošs sejas krēms)
Lancôme

Rénergie Multi-Lift Ultra Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem, Nobriedušai ādai
Jaunums Dāvana
Dāvana! Lancôme kosmētikas somiņa

Iegādājoties Lancôme produktus 75 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Lancôme kosmētikas somiņu ar produktu miniatūrām.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 17.07.-28.07.2019.

Dāvana! Lancôme ceļojumu soma

Iegādājoties Lancôme produktus 85 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ ceļojumu somu.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 17.07.-28.07.2019.

Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Cream  (Atjaunojošs sejas krēms)
50 ml 89 € 178 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2019-07-04
līdz 2019-07-28
 

Produkta apraksts

Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Cream

(Atjaunojošs sejas krēms)


Ar Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Cream piedāvā nākamās paaudzes pretnovecošanās krēmu, kas bagātināts ar pro - liftinga aktīvo linsēklu komponentu un pierādītu trīskāršu pretnovecošanās efektu ādai. Krēms aktivizē trīs parametrus, lai vienlaicīgi samazinātu ādas novecošanās redzamās pazīmes:

  • nogludina krunciņas
  • uzlabo ādas tonusu
  • samazina ādas toņa blāvumu

Unikāls krēms, kas sniedz trīskāršu efektu atbalstot, tonizējot un nogludinot ādas virsmu. Fibroblasti ir ādas šūnas, kas atbildīgas par kolagēna sintēzi un nodrošina ādas tvirtumu. Lai pienācīgi darbotos, šīm šūnām jābūt nevainojamai sasaistei ar apkārtējo matricu. Tā kā fibroblastu sasaiste ar gadiem mazinās, to forma kļūst noapaļotāka, arī  kolagēna sintēze samazinās. Āda atslābst, vairs nav tik stingra un tajā sāk parādīties grumbiņas. Līdz ar to var apgalvot, ka fibroplasta uzdevums ir cīnīties pret redzamām novecošanās pazīmēm, piemēram grumbām, tvirtuma zudumu un nevienmērīgu ādas toni. Izstrādājot Rénergie Multi-Lift Ultra krēmu, Lancôme izmantoja īpašu sastāvaļu - pro-lifting linsēklu ekstraktu, kas iegūts  Francijā, izmantojot inovatīvu biotehnoloģiju procesu, tādejādi iegūstot savienojumu, kas bagāts ar oligosaharīdiem, peptīdiem un polifenoliem. Iegūtais savienojums efektīvi  palīdz stabilizēt fibroblastus. Blīvā, sniegbaltā konsistence uz ādas maigi kūst kā pirmais sniegs, sniedzot patīkamu, svaigas, enerģizētas, starojošas,  un piepildītas ādas sajūtu.