Lacoste Pour Femme Intense  (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste Pour Femme Intense  (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste Pour Femme Intense  (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste Pour Femme Intense  (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste Pour Femme Intense  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Lacoste Pour Femme Intense  (Parfimērijas ūdens sievietei)Lacoste Pour Femme Intense  (Parfimērijas ūdens sievietei)Lacoste Pour Femme Intense  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Lacoste

Pour Femme Intense

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Muskuss, Sandalkoks, Ciedrs, Roze, Karamele
50 ml 155 € par 100 ml
77,49 €
30 ml 185 € par 100 ml
55,49 €

Produkta apraksts

Lacoste Pour Femme Intense

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Lacoste Pour Femme Intense smaržūdens ir īsta sievišķības esence – no kosmopolītiskā aromāta tā vien plūsmo unikālā "franču elegance". Smaržas izceļas ar izteiksmīgo raksturu bez iedomības, apvienojot maigumu ar spēku un pašpārliecību ar nevainojamu izsmalcinātību. Interpretējot oriģinālā aromāta struktūru, Olivjē Kresps vērš uzmanību uz maigu juteklību, kas atraisoties iegūst mūsdienīgi smalkas karameles smaržu, kāda raksturīga kārdinošam iedegumam. Trauslās un maigās rozes vidusnotis atgādina oriģinālā aromāta muskusa akorda jutekliskumu, un tās papildina Himalaju ciedra smarža kopā ar siltā un glāsmainā sandalkoka intensīvo noti. Jaunais apburošais smaržūdens gluži vai atdzīvojas uz ādas un piekļaujas tai kā gluds, izcili mīksts samts. Šis vilinošais un neatvairāmi sievišķīgais aromāts koķetē ar visām maņām. Laižot klajā jauno piesātināto smaržūdeni, zīmols ir nolēmis pārveidot arī leģendāro pudelīti. Jaunajai pudelītei saglabāts slaidais siluets ar maigajiem ieliekumiem, bet to klāj vara krāsas tonējums, kas no caurspīdīga pudelītes apakšdaļā pakāpeniski kļūst arvien tumšāks tuvāk vāciņam. Pievilcīgo un klasisko pudelīti rotā sudrabains slavenais krokodils.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


  Karamele    
  Karamele    

Sirds notis


      Bulgārijas roze      
      Bulgārijas roze      

Pamata notis


Ciedrs Sandalkoks Muskuss    
Ciedrs Sandalkoks Muskuss    

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi