Karl Lagerfeld New York Mercer Street (Tualetes ūdens vīrietim) Karl Lagerfeld New York Mercer Street (Tualetes ūdens vīrietim) Karl Lagerfeld New York Mercer Street (Tualetes ūdens vīrietim) Karl Lagerfeld New York Mercer Street (Tualetes ūdens vīrietim) Karl Lagerfeld New York Mercer Street (Tualetes ūdens vīrietim) -20%
Karl Lagerfeld New York Mercer Street (Tualetes ūdens vīrietim)Karl Lagerfeld New York Mercer Street (Tualetes ūdens vīrietim)Karl Lagerfeld New York Mercer Street (Tualetes ūdens vīrietim)
Karl Lagerfeld

New York Mercer Street

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Koksne, Muskuss, Vetīvers, Pipari, Jasmīns
Dāvana
Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Lancome paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Lancome!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.09.-24.09.2021.

100 ml 50 € par 100 ml
49,99 €
60 ml 53 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-08-30
līdz 2021-09-26
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Karl Lagerfeld New York Mercer Street

(Tualetes ūdens vīrietim)


Karl Lagerfeld New York Mercer Street Ņujorka – cita atmosfēra, cita pilsēta. Ar šo pilsētu slavenajam dizaineram noteikti bija vairākas kopīgas vērtības: radošums, dinamika un enerģiski rosīgais gars. Regulārajos braucienos uz Manhetenu Karls Lāgerfelds mīlēja uzturēties dzīvīgajā Soho apkaimē. Tur atrodas Merserstrīta jeb Mercer Street, unikāla iela ar leģendāru viesnīcu. Tai ir ideāls novietojums starp mākslas galerijām un ekskluzīviem modes preču veikaliem – teicama skatu platforma, no kuras vērot pilsētas vibrācijas un tās cilvēkus. Tāpat kā grandiozā un žilbinošā Ņujorka, arī šis Alienoras Masenē (Aliénor Massenet) veidotais aromāts acumirklī sniedz svaiguma un enerģijas sajūtu. "Veidojot šo aromātu, mani aizrāva nepārvaramas alkas pēc svaiguma. Teksturētais un daudzšķautņainais svaigums ir tikpat elegants un klasisks kā pilsēta, kuru aromāts atspoguļo,” parfimēre stāsta. Laima, bazilika un balto piparu eksplozija – spilgtās un pikantās notis uzjundī iedvesmu, kāda pārņem, pirmoreiz sperot kāju uz Ņujorkas zemes. Tās pamazām atkāpjas, dodot ceļu asam, zaļam rabarberam un delikātam ūdens jasmīna un ģerānijas akordam, kas atgādina ziedu kastes uz palodzēm Merserstrītas garumā. Baltajai koksnei saplūstot ar vetivēriju un muskusu, dzimst vibrējošās un ieskaujošās pamata notis. Tās aromāta izskaņā uzbur unikālo Manhetenas izsmalcinātības auru.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Baltie pipari
 • Baziliks
 • Laims
Sirds notis

 • Ģerānija
 • Jasmīns
 • Rabarbers
Pamata notis

 • Muskuss
 • Vetivers
 • Baltā koksne

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi