Karl Lagerfeld + ModelCo Liquid Luminizer Strobing Pen  (Izgaismojošs korektors) Karl Lagerfeld + ModelCo Liquid Luminizer Strobing Pen  (Izgaismojošs korektors) Karl Lagerfeld + ModelCo Liquid Luminizer Strobing Pen  (Izgaismojošs korektors) Karl Lagerfeld + ModelCo Liquid Luminizer Strobing Pen  (Izgaismojošs korektors) -70%
Karl Lagerfeld + ModelCo Liquid Luminizer Strobing Pen  (Izgaismojošs korektors)Karl Lagerfeld + ModelCo Liquid Luminizer Strobing Pen  (Izgaismojošs korektors)Karl Lagerfeld + ModelCo Liquid Luminizer Strobing Pen  (Izgaismojošs korektors)
Karl Lagerfeld + ModelCo

Liquid Luminizer Strobing Pen

Korektors
Akcija
70%  
Sunkissed 0.80 ml Akcija spēkā:
no 2020-07-06
līdz 2020-08-02
9,60 € 32 €

Produkta apraksts

Karl Lagerfeld + ModelCo Liquid Luminizer Strobing Pen

(Izgaismojošs korektors)


Karl Lagerfeld + ModelCo Liquid Luminizer Strobing Pen korektors, kas sniedz greznu mirdzumu. Formula ir bagātināta ar īpaši smalkām, viegli klājamām, šķidrām mirdzošajām daļiņām, kas notver un atspoguļo gaismu. Otiņveida aplikators nodrošina precīzu uzklāšanu un izgaismojošu efektu ar iespēju kontrolēt tā intensitāti. Izgaismojiet savas sejas skaistākās iezīmes, akcentējiet  lūpas un vaigu kaulus. Pievienojot savam tonālajam krēmam, Jūs iegūsiet papildu mirdzumu. Opal tonis ir vislabāk piemērots vēsi gaišai sejas ādai, Nude Pink – silti gaišai, bet Bronze – olīvu vai tumšiem ādas toņiem. 

LIETOŠANA


Uzklāj produktu tieši virs vaigiem un izpludini uz augšu virzienā uz deniņiem, lai izgaismotu un izceltu vaigu kaulus. Uzklāj uz lūpu līnijas, lai iegūtu kārdinošu lūpu izskatu. Izgaismojošo pildspalvu var uzklāt uz iekšējiem acs kaktiņiem, lai acis izskatītos vēl mundrākas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi