BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Isle of Paradise Light Self Tanning Mousse  (Paštonējošās putas) Isle of Paradise Light Self Tanning Mousse  (Paštonējošās putas)
Isle of Paradise

Light Self Tanning Mousse

Paštonējošais krēms/putas
Jaunums
200 ml 13 € par 100 ml
26,99 €

Produkta apraksts

Isle of Paradise Light Self Tanning Mousse

(Paštonējošās putas)


Isle of Paradise Light Self Tanning Mousse esiet pārliecināti par ādas mirdzumu ar mūsu klasiskajām gaišajām paštonējošajām putām. Persiku krāsa koriģē, atdzīvina un piešķir ādai ideālu toni, kas līdzīgs saulē iegūtam mirdzumam. Tas ir ideāli piemērots ikvienam, kas ir iesācējs iedeguma produktu izmantošanā, vai cilvēkiem ar gaišāku ādas toni, kas dod priekšroku vieglam mirdzumam.

LIETOŠANA


Iegūstiet mirdzumu. 1. Rūpīgi attīriet ādu 24 stundas pirms šī produkta lietošanas. Pirms lietošanas mitriniet sausās zonas, piemēram, plaukstas, pēdas, ceļgalus, potītes un elkoņus. 2. Izspiediet produktu uz tonēšanas cimdiņa un uzklājiet ar apļveida kustībām. Rokas un pēdas noklājiet kā pēdējās. 3. Jūsu iedegums izveidosies 4-6 stundu laikā, tāpēc šajā laikā neslapiniet ķermeni. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi