Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums) -30% -30% -30% -30% -30% -30% -30% -30%
Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums)Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums)Isadora Perfect Blush  (Vaigu sārtums)
IsaDora

Perfect Blush

Vaigu sārtums
Dāvana Akcija

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

30%  
Nr. 01 4.50 g
10,49 € 14,99 €

Produkta apraksts

Isadora Perfect Blush 

(Vaigu sārtums)


Isadora Perfect Blush gaisīgs un zīdains pūderveida vaigu sārtums ar vienmērīgu toni un pielāgojamu intensitāti. Samtainais pūderveida vaigu sārtums bez piepūles ļauj iekrāsot vaigus ar zīdaini caurspīdīgu krāsu. Zīdaini caurspīdīgo un pūkaino Perfect vaigu sārtumu ir viegli izpludināt un uzklāt vairākās kārtās, lai radītu vēlamā spilgtuma toni un iegūtu vai nu dabisku, vai uzkrītošu izskatu. Skaistums tavā stilā. Tev iepatiksies vaigu sārtuma dzidrā krāsa un maigā, zīdainā tekstūra. Kas ir pats labākais? Ilgnoturīgais tonis ļaus tev izskatīsies nevainojami un būt pievilcīgai visu dienu.

 • Dažāds klājums – matēts, zīdains vai perlamutra.
 • Pielāgojamas intensitātes tonis nevainojamam mirdzošam un dabiskam klājumam.
 • Ilgnoturīgs.
 • Zīdainā efekta pūderis ādai piešķir jūtamu maigumu.
 • Sericīts – svaigam ilgnoturīgam krāsojumam un dabiskam starojumam.
 • Viegli esteri pārklāj ādu kā ar plīvuru, radot tai īpašu labsajūtu.

LIETOŠANA


Izmantojot otu ar noapaļotu galu, uzklāt sārtumu uz vaigu vidusdaļas. Atrast īsto vietu ir viegli – vajag tikai pasmaidīt! Tad uzklāt sārtumu gar vaigukauliem. Atšķirīgie vaigu sārtuma toņi var palīdzēt izcelt sejas aprises. Bēšs vaigu sārtums (ideāli piemērots – Warm Nude tonis) liek vaigiem izskatīties pilnīgākiem, savukārt persiku krāsas un sārtie toņi (izmēģini Intense Peach un Coral Pink toņus) sejas ādai dāvā veselīgu starojumu. Tumšāki toņi, piemēram, brūns vai plūmjkrāsas (Purple Rose tonis ir izcils), piešķir izteiksmību. Ražots bez izmēģinājumiem ar dzīvniekiem, klīniski pārbaudīts, nesatur smaržvielas. Ādas tips: jebkura tipa ādai, arī jutīgai. Klājums: vidēji sedzošs.

 

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi