BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask  (Atjaunojoša nakts maska lūpām) Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask  (Atjaunojoša nakts maska lūpām) Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask  (Atjaunojoša nakts maska lūpām) Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask  (Atjaunojoša nakts maska lūpām) Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask  (Atjaunojoša nakts maska lūpām)
Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask  (Atjaunojoša nakts maska lūpām)Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask  (Atjaunojoša nakts maska lūpām)Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask  (Atjaunojoša nakts maska lūpām)Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask  (Atjaunojoša nakts maska lūpām)
IsaDora

Overnight Revitalizing Lip Mask

Lūpu maska
Jaunums Dāvana
Dāvana! IsaDora Liquid lip glow lūpu spīdums

Iegādājoties IsaDora produktus 20 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ IsaDora Liquid lip glow lūpu spīdums.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.04.2021.-16.05.2021.

5 g 196 € par 100 g
Drīz tirdzniecībā!

Produkta apraksts

Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask

(Atjaunojoša nakts maska lūpām)


Isadora Overnight Revitalizing Lip Mask maiga un barojoša maska, kas nakts laikā atjauno bojātu lūpu ādu. Iepazīstiet brīnumlīdzekli, kas spraigi darbojas, kamēr saldi guļat! Tiklīdz uz lūpām biezā kārtā uzklāsiet šo maigo sastāvu, kas bagātināts ar eļļām un dabiskiem vaskiem, tas sāks dziedināt bojājumus un atdzīvināt ādu, līdz tā kļūs elastīgi maiga, – maska to visu paveiks, kamēr grimstat sapņos. Lietojiet šo līdzekli pēc Clean Start lūpu skrubja kā beidzamo soli lūpu ikdienas kopšanā, lai sevi vēl nedaudz palutinātu dienas beigās.

• Mīkstina un baro.
• Nakts laikā atjauno bojātu ādu.
• Acumirklī mitrina sausas un sasprēgājušas lūpas.

Mīkstinošas eļļas – izteiktai lūpu labsajūtai.
Šī sviests – nomierinošs antioksidants.
E vitamīns – spēcīgs antioksidants.
Hialuronskābes lodītes mitrina un kavē rieviņu veidošanos.

Ar pirkstu biezā un vienmērīgā slāni uzklājiet masku uz lūpām, ļaujot tai iedarboties miega laikā. Lietojiet arī dienas laikā, lai parūpētos par sausām sasprēgājušām lūpām, vai ikreiz, kad tām nepieciešama īpaša kopšana. Ražota bez izmēģinājumiem ar dzīvniekiem, klīniski pārbaudīta, nesatur smaržvielas un piemērota vegāniem. Ādas tips: sausai, jaukta tipa un normālai ādai. Klājums: caurspīdīgs.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi