BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Isadora Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation  (Kompaktais pūderkrēms) Isadora Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation  (Kompaktais pūderkrēms) Isadora Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation  (Kompaktais pūderkrēms) Isadora Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation  (Kompaktais pūderkrēms) Isadora Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation  (Kompaktais pūderkrēms) Isadora Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation  (Kompaktais pūderkrēms)
Isadora Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation  (Kompaktais pūderkrēms)Isadora Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation  (Kompaktais pūderkrēms)
IsaDora

Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation

Tonālais krēms
Jaunums Dāvana
Dāvana! IsaDora Liquid lip glow lūpu spīdums

Iegādājoties IsaDora produktus 20 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ IsaDora Liquid lip glow lūpu spīdums.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 06.05.2021.-16.05.2021.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr. 80 10.00 g
25,99 €

Produkta apraksts

Isadora Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation

(Kompaktais pūderkrēms)


Isadora Nature Enhanced Flawless Cream Compact Foundation ar dabiskām sastāvdaļām uzlabots viegls kompaktais pūderkrēms. Aizņemtības un laika trūkuma dēļ nav jāsamierinās ar nekvalitatīvu grimu. Mūsu kompaktajam pūderkrēmam ir noteikti jābūt tavā dekoratīvās kosmētikas kolekcijā, jo līdzņemšanai tik parocīgā pūdernīca ar spogulīti vāciņā un pūdera spilventiņu vienmēr gādās par nevainojamu sejas izskatu, neapslēpjot ādas dabisko skaistumu. Uzlabots ar dabiskām sastāvdaļām, vijīgais pūderkrēms, ļaujot pielāgot klājuma biezumu, uz ādas klājas līdzeni un plūdeni, veidojot ne pārāk sausu, ne arī spīdīgu klājumu. Vislieliskākais ir tas, ka visas sastāvdaļas ir nākušas no dabas.

• Ar gaisīgu krēmveida konsistenci kompaktā pūdernīcā.
• Vijīga, plūdena un līdzena uzklāšana.
• Dabisks nevainojams klājums bez pārspīlēta matējuma.
• Pilnībā dabiskas sastāvdaļas.

Jasmīna vasks – maigumam un gludumam.
Limnantes eļļa – ādas mitrināšanai un samtainumam.
Pūdera pamatnei izmantotais esteru un aminoskābju maisījums nodrošina plūstamību bez taukainības.

LIETOŠANA


Ar pūdera spilventiņu, kas atrodas nodalījumā zem pūdernīcas, uz sejas uzklāj līdzenu kārtiņu pūderkrēma. Tā kā tas ir tik krēmīgs un vijīgs, to ir viegli klāt kārtu uz kārtas, pēc vajadzības pielāgojot klājuma biezumu. Šo pūderkrēmu var lietot arī kā konsīleri uz tām ādas zonām, kas jānomaskē vairāk, jo, klājumam nožūstot, veidojas dabisks matējums. Ražots bez izmēģinājumiem ar dzīvniekiem, klīniski pārbaudīts, nesatur smaržvielas un piemērots vegāniem. Ādas tips: jebkura tipa ādai, arī jutīgai. Klājums: vidēji sedzošs.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi