BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša) Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša) Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša) Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša) Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša) -25%
Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša)Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša)Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša)Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša)
IsaDora

Lash Energy Treatment Black

Kopjoša skropstu tuša
Dāvana Akcija
Dāvana! Biotherm paraudziņš - Tavs 3 paraudziņš dāvanā

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv no 12.05. līdz 14.05., DĀVANĀ saņem Biotherm paraudziņu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 12.05.-14.05.2021.

25%  
Black 14.00 ml Akcija spēkā:
no 2021-04-19
līdz 2021-05-16
21,74 € 28,99 €

Produkta apraksts

Isadora Lash Energy Treatment Black

(Spēcinoša skropstu tuša)


Isadora Lash Energy Treatment Black spēcinoša skropstu tuša, kas aizsargā skropstas, veicina to augšanu un piešķir tām kuplumu. Gluži kā visjaudīgākais enerģijas lādiņš skropstām, Lash Energy apvieno divus sastāvus – jūsu iecienīto skropstu tušu un serumu skropstu augšanai, lai skropstas būtu ne vien kuplas, bet arī koptas. Blīvie birstītes sariņi izceļ, nošķir un atliec skropstas, katru matiņu pārklājot ar dabiskas izcelsmes barojošu sastāvu, kas neizsmērējas. Unikālais maisījums no aļģu ekstraktiem, kam piemīt stimulējošas īpašības, uzlabo asins cirkulāciju, padarot skropstas spēcīgākas un veselīgākas. Tuša pieejama gan melnā tonī, lai skropstas padarītu apjomīgākas un spilgtākas, gan caurspīdīgā tonī dabiskam, bet uzlabotam skropstu izskatam.

• Baro un izceļ skropstas.

• Stimulē mikrocirkulāciju.

• Nodrošina spīdīgu veselīga izskata krāsojumu.

• Padara skropstas garākas un biezākas.

Jūras aļģu ekstraktu maisījuma stimulējošās un attīrošās īpašības uzlabo mikrocirkulāciju un šūnu vielmaiņu. Augu ekstrakti – dabiskas un kopjošas sastāvdaļas, kas palīdz aizsargāt, pabarot un nomierināt skropstas.

LIETOŠANA


Uzklāt uz tīrām skropstām no saknēm līdz galiem. Velkot birstīti pār skropstām un to mazliet grozot, piespiest maigos sariņus pie skropstu saknēm, lai vēl vairāk atliektu, kuplinātu un nošķirtu skropstas. Caurspīdīgo tušu var uzklāt arī skropstu kopšanai uz nakti, lai veicinātu to augšanu. Ražota bez varmācības, oftalmoloģiski pārbaudīta, nesatur smaržvielas.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi