BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Isadora Clean Start Exfoliating Lip Scrub  (Lūpu skrubis) Isadora Clean Start Exfoliating Lip Scrub  (Lūpu skrubis) Isadora Clean Start Exfoliating Lip Scrub  (Lūpu skrubis) Isadora Clean Start Exfoliating Lip Scrub  (Lūpu skrubis)
Isadora Clean Start Exfoliating Lip Scrub  (Lūpu skrubis)Isadora Clean Start Exfoliating Lip Scrub  (Lūpu skrubis)Isadora Clean Start Exfoliating Lip Scrub  (Lūpu skrubis)
IsaDora

Clean Start Exfoliating Lip Scrub

Lūpu skrubis
Jaunums Dāvana
Dāvana! IsaDora Liquid lip glow lūpu spīdums

Iegādājoties IsaDora produktus 20 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ IsaDora Liquid lip glow lūpu spīdums.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.04.2021.-16.05.2021.

Dāvana! Douglas make-up removing gentle bi-phase 30ml

TIKAI ŠODIEN! Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 39,99 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Douglas make-up removing gentle bi-phase  - divu posmu kosmētikas noņēmēju (30ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.04.2021.

3.3 g
17,99 €

Produkta apraksts

Isadora Clean Start Exfoliating Lip Scrub

(Lūpu skrubis)


 Clean Start lūpu skrubis atmirušo ādas šūnu noņemšanai. Tas noņem atmirušās ādas šūnas, lai lūpas būtu gludas un piemērotas kosmētikas uzklāšanai. Sāciet kopt savas lūpas no pašiem pamatiem – vispirms tās atbrīvojot no visa liekā ar mūsu ražoto skrubi no dabiskas izcelsmes sastāvdaļām. Ar skrubja maigajām cukura daļiņām noņemot ādas vecās šūnas, atsvaidziniet un atdzīviniet savas lūpas, ļaujot sastāvam mērķtiecīgi dziedināt ādas bojājumus, lai lūpas kļūtu maigas un gludas. Pielāgojiet skrubja lietošanu savam dienas ritmam, lūpu skrubi uzklājot vai nu no rīta un pēc tā ādu pabarojot ar mūsu ražoto mitrinošo lūpu balzamu pievilcīgam izskatam, vai arī vakarā un tad papildus palutinot lūpas ar mūsu ražoto atjaunojošo nakts masku.

• Maiga un saudzīga atmirušo ādas šūnu noņemšana.
• Izlīdzinošs un nomierinošs sastāvs.
• Skrubis ir pilnīgi dabisks, tāpēc pēc lietošanas nav jānotīra.

Cukura granulas – pats labākais dabiskais skrubis.
Šī sviests ar dziļi mitrinošu un nomierinošu iedarbību.
E un C vitamīns – antioksidanti ar sinerģisku iedarbību.

Skrubi tieši no tūbiņas ar apļveida kustībām iemasējiet tīrā lūpu ādā. Tā kā cukurs sastāvā ir dabisks, skrubis nav jānotīra, bet pēc vēlēšanās tā pārpalikumus var noslaucīt ar mitru drāniņu vai noskalot, pēc tam uzklājot lūpu balzamu vai lūpu krāsu. Lietojiet pirms lūpu krāsas, lai tā klātos vienmērīgi. Pavisam vienkārši – vispirms skrubis, tad balzams un visbeidzot nakts maska lūpām, lai tās kļūtu veselīgas un gludas. Ražots bez izmēģinājumiem ar dzīvniekiem, klīniski pārbaudīts, nesatur smaržvielas un piemērots vegāniem. Ādas tips: sausai, jaukta tipa, normālai un taukainai ādai. Klājums: caurspīdīgs.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi