Invisibobble Nano Hair Ring True Black  (Matu gumija) Invisibobble Nano Hair Ring True Black  (Matu gumija) Invisibobble Nano Hair Ring True Black  (Matu gumija)
Invisibobble Nano Hair Ring True Black  (Matu gumija)Invisibobble Nano Hair Ring True Black  (Matu gumija)
Invisibobble

Nano Hair Ring True Black

Aksesuāri
3 gab.
4,99 €

Produkta apraksts

Invisibobble Nano Hair Ring True Black

(Matu gumija)


Invisibobble Nano burvju triks slēpjas formas un materiāla izvēlē. Tā ir pagatavota no poliuretāna, un tās savdabīgā forma ir kā telefona vadam. Kad šis gredzens apvijas ap matiem, uz tiem darbojas nevienmērīgs spiediens. Tā spēj stingri noturēt matus zirgastē, neatstājot tajos it nekādas pēdas pēc gumijas izņemšanas.

Valkājot matus savāktus, lielu problēmu var sagādāt galvassāpes. Savdabīgās formas dēļ Invisibobble Nano nodrošina spēcīgu saķeri ar matiem, neplēšot nedz katru matiņu atsevišķi, nedz arī galvas ādu, tādējādi novēršot galvassāpes.

Spirālveida forma apvienojumā ar elastīgu materiālu nodrošina stingru saķeri matos ar augstu valkāšanas komfortu pat stresu gadījumos.

Invisibobble Nano ir lielisks pavadonis dienai pludmalē vai sporta aktivitātēm! Tā neuzsūc šķidrumu, nenolietojas un ir viegli izņemama no slapjiem matiem.

Invisibobble Nano ir piemērotas frizūrām ar maziem, smalkiem elementiem vai vienkārši ļoti jaunām lēdijām ar plānākiem un smalkākiem matiem, skaistām astītēm vai bizītēm.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/