Hugo Boss The Scent Her  (Tualetes ūdens sievietei) Hugo Boss The Scent Her  (Tualetes ūdens sievietei) Hugo Boss The Scent Her  (Tualetes ūdens sievietei) Hugo Boss The Scent Her  (Tualetes ūdens sievietei) Hugo Boss The Scent Her  (Tualetes ūdens sievietei) Hugo Boss The Scent Her  (Tualetes ūdens sievietei) -20%
Hugo Boss The Scent Her  (Tualetes ūdens sievietei)Hugo Boss The Scent Her  (Tualetes ūdens sievietei)Hugo Boss The Scent Her  (Tualetes ūdens sievietei)
Hugo Boss

The Scent Her

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Medus, Pipari, Osmantuss, Kakao, Apelsīna ziedi
Akcija
100 ml 119 € par 100 ml
119 €
50 ml 172 € par 100 ml
86 €
30 ml 168 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-06-08
līdz 2020-07-05
50,39 € 62,99 €

Produkta apraksts

Hugo Boss The Scent Her

(Tualetes ūdens sievietei)


Lai ļautu varu spozmes varai, ir jāsatuvinās! Sagatavojies pieredzēt valdzinošu spozmi ar Hugo Boss The Scent Her tualetes ūdeni sievietei. Viegls, bet iedarbīgs, maigs, bet pārliecinošs, šis aromāts mudina Boss sievieti atklāt savas personības slēpto pusi. Liegi vijoties apkārt, aromāts atraisās intriģējoši un valdzinoši. Sievietei un vīrietim satuvinoties, starp abiem acumirklī uzliesmo pievilkšanās. Aromāta neatvairāmais magnētisms slēpjas tā sievišķībā, ko spēj kontrolēt tikai pati lietotāja. Aromāts sāk dzirkstīt ar košu rozā pipara un zaļā mandarīna smaržu. Izceļot tīro un reizē bagātīgo pavasara skaistumu, šīs notis atspoguļo Boss sievietes divdabību. Spēku, kurā ir maigums. Spēku, kas ir tik sievišķīgs. Tas ir vilinošs apvienojums, kas liek satuvināties, aizsākoties savaldzināšanas brīnumam. Sirdsnotīs ir saglabāts orģinālā aromāta izteiksmīgais raksturs. Tikai šī aromāta ziedu kompozīciju veido nenoliedzami skaistās frēzijas un apelsīna ziedu sirdsnotis. Ar uzbudinošo, afrodīzisko tumši grauzdēta kakao smaržas pamatnoti aromāts iegūst neapšaubāmu pievilcību. Elegance. Sievišķība. Valdzinājums. Tualetes ūdens sievietēm iepildīts caurspīdīgā stikla pudelītē. Ar spīdīgu vāciņu sārtā zelta krāsā un logotipu uz tā jaunā pudelīte atspoguļo aromāta spozmi. 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Zaļš mandarīns Rozā pipari Persiks Medus
Zaļš mandarīns Rozā pipari Persiks Medus

Sirds notis


Osmatuss Frēzija     Apelsīna ziedi    
Osmatuss Frēzija     Apelsīna ziedi    

Pamata notis


    Kakao    
    Kakao    

Atsauksmes

Pilnībā piekrītu Ingas komentāram :)
Ilona 2020-05-20 11:18
Ļoti juteklisks, vilinošs, svaigs un pārsteidzoši sievišķīgs aromāts. Ir tikai viens mīnuss - uz manas ādas aromāts nav īpaši noturīgs. Bet neskatoties uz to es šo aromātu pilnīgi noteikti iesaku.
Inga 2019-09-16 14:09
Rakstīt atsauksmi