Hugo Boss Boss Man Of Today Edition  (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Boss Man Of Today Edition  (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Boss Man Of Today Edition  (Tualetes ūdens vīrietim) -35%
Hugo Boss Boss Man Of Today Edition  (Tualetes ūdens vīrietim)Hugo Boss Boss Man Of Today Edition  (Tualetes ūdens vīrietim)
Hugo Boss

Boss Man Of Today Edition

Tualetes ūdens (EDT)
Akcija
100 ml 66 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-05-18
līdz 2020-06-07
65,65 € 101 €

Produkta apraksts

Hugo Boss Boss Man Of Today Edition

(Tualetes ūdens vīrietim)


Hugo Boss Boss Man Of Today Edition (Limited Edition) ir kaislīgs, izsmalcināts, drosmīgs, emocionāls, ambiciozs, arī iejūtīgs. Vīrietis, kas iemieso izturību, šarmu, cīnītāju - viņš atspoguļo mūsdienu vīrieti. Izteikti vīrišķīgs aromāts - ass ar siltu koksnes bāzi, padara to par mūžīgu klasiku. Augšā jūtamas svaigās ābola un citrus augļu notis, kuras līdzsvaro silti pikanta sirds nots ar ģerāniju, kanēli un krustnagliņām. Bet bāzes nots ar pikanto sandalkoku, vetīveru un vaniļu rada izteikti vīrišķīgu aromātu. Jauns kolekcijas flakons, kas iemieso šodienas cilvēku. Tas izstrādāts kā spēcīga betona ēnā, kas atgādina pilsētas ainavu, klasiski pelēko un šodienas cilvēka nemainīgo izlēmību. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Ābols Citrons Plūme
Bergomote Ābols Citrons Plūme

Sirds notis


Sarkankoks Ģerānija Kanēlis Krustnagliņas      
Sarkankoks Ģerānija Kanēlis Krustnagliņas      

Pamata notis


Vetivers Ciedrs Sandalkoks Olīvkoks Vaniļa
Vetivers Ciedrs Sandalkoks Olīvkoks Vanilīns

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi