Hugo Boss BOSS BOTTLED. UNLIMITED EDT  (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss BOSS BOTTLED. UNLIMITED EDT  (Tualetes ūdens vīrietim)
Hugo Boss BOSS BOTTLED. UNLIMITED EDT  (Tualetes ūdens vīrietim)Hugo Boss BOSS BOTTLED. UNLIMITED EDT  (Tualetes ūdens vīrietim)
Hugo Boss

Boss Bottled. Unlimited

Tualetes ūdens vīrietim
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Koksne, Svaigums
 
Hugo Boss BOSS BOTTLED. UNLIMITED EDT  (Tualetes ūdens vīrietim)
50 ml 74,99 € 150 € par 100 ml
 
Hugo Boss BOSS BOTTLED. UNLIMITED EDT  (Tualetes ūdens vīrietim)
100 ml 96 € 96 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Hugo Boss BOSS BOTTLED. UNLIMITED EDT

(Tualetes ūdens vīrietim)


Iedvesmojoties no BOSS vīriešu apņēmības un vēlmes gūt panākumus, radīts jauns HUGO BOSS aromāts — BOSS BOTTLED. UNLIMITED. Izbaudot uzmundrinošo enerģijas pieplūdumu, ko rosina panākumi, BOSS BOTTLED. UNLIMITED piedāvā tūlītēju spēku pieplūdumu. BOSS BOTTLED. UNLIMITED ietver pārdomāti izraudzītas un noturīgas sastāvdaļas, lai radītu svaigu un mūsdienīgu klasiska vīriešu aromātu. Ar uzmundrinošu svaigumu, spēcinošu enerģiju un aromātisku vīrišķīgumu tas rosina uz panākumiem.

BOSS BOTTLED. UNLIMITED pārsteidz ar atsvaidzinošās piparmētras un vienmēr zaļojošās klinšu rozes kombināciju, ko papildina sulīgais ananāss un noturīgās koksnes vēsmas. Šīs unikālās sastāvdaļas ir apvienotas, lai radītu spēcinošu un aromātisku vīriešu smaržu, kas akcentē BOSS vīriešu nepiekāpīgo ceļu pretī panākumiem.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA


  • Augšējās notis: piparmētra
  • Sirds notis: ananāss
  • Pamata notis: kalnu rozes, koksne