BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Health and Beauty Intensive Black Mud Body Cream   (Intensīvs  krēms ķermenim ar Nāves jūras dubļiem Health and Beauty Intensive Black Mud Body Cream   (Intensīvs  krēms ķermenim ar Nāves jūras dubļiem
Health and Beauty

Intensive Black Mud Body Cream

Ķermeņa krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
200 ml 6,50 € par 100 ml
12,99 €

Produkta apraksts

Health and Beauty Intensive Black Mud Body Cream 

(Intensīvs  krēms ķermenim ar Nāves jūras dubļiem)


Health and Beauty Intensive Black Mud Body Cream krēms bagātināts ar dubļiem no Nāves jūras, kopā ar 26 būtiskākajām  minerālvielām, augu ekstraktiem un zāļu eļļām, alvejas ekstraktu, olīveļļu,  argana eļļu, smiltsērkšķu eļļu, lavandas eļļu, tējas koka eļļu, kokosriekstu  eļļu, provitamīnu B5+E, magniju, kalciju, kāliju, nātriju un dzelzi, kas  nepieciešams, lai uzturētu veselīgu ādu. Pētījumi liecina, ka Nāves jūras  dubļiem ir spēja noņemt kairinājumu, sausumu, raupjumu, apsārtums  un plaisas. Pastāvīgi lietojot āda kļūst elastīga, mīksta un samtaina. Pirms  krēma lietot H&B aromātisko pīlingu ķermenim ar Nāves jūras minerāliem. Razots Izraēlā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi