Givenchy L'interdit Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei) Givenchy L'interdit Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)
Givenchy L'interdit Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)Givenchy L'interdit Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)
Givenchy

L'interdit Eau de Toilette

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Muskuss, Vetīvers, Pačūlija, Apelsīna ziedi
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Givenchy L'interdit Eau de Toilette

(Tualetes ūdens sievietei)


Izaicinoši dodies pretim aizliegtajam! Hūberts de Givenchy radīja šo aromātu, savai labai draudzenei, Odrijai Hepburnai. 2018.gadā modes nams sāka šī stāsta nākamo nodaļu, radot spēcīgo un neaizmirstamo parfīmu. Šodien šis ceļojums turpinās ar L’Interdit tualetes ūdeni, kurš ir tik pat piesātināts un gaisīgs kā parfīms. Aizliegtais ir sasniegts, atstājot vien atbalsi. Satraukums ir pārvēties pacilātībā. Kamēr parfīms aicina Tevi pārkāpt noteikumus, tualetes ūdens ir kā dziļa ieelpa ar svaigu gaisu, kas neatvainodamies izceļ katras sievietes tumšo pusi. Radīts trīs izciliem parfimēriem apvienojoties, Dominique Ropion, Anne Flipo un Fanny Bal, L’Interdit tualetes ūdens ir piesātināts, bet gaisīgs aromāts, kas atstāj sajūsminātu ādu. Aromāts apbur ar atbrīvoto magones zieda kompozīciju. Šis divējādais zieds sniedz ziedu aromātu no tā narkotiskās buķetes: oranžā zieda – tuberozes, un uzjundot tumšās dzīles, kurās mīt vetivēra un pačūlijas notis. Godinot 1957.gada oriģinālo aromātu, L’Interdit pudelīte apvieno seno un moderno. Tās noapaļotie stūrīši, kas izgriezti no kvadrātveida pamatnes, izceļ tās tīras un smalkas līnijas. Elegance, kas balstīta uz izturību un nepietiekamu novērtētējumu, ar caurspīdīgu efektu, kas atklāj bēšās krāsas aromāta mirdzošo toni. Gludais , baltais iepakojums ir tik apburošs ar tā rozā zelta logo. Atverot, atklājas pārsteidzoša un neparasta krāsa, izteiksmīga un spilgti sarkana, kura rotā Monsieur de Givenchy parakstu.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Magone
Sirds notis

  • Apelsīna ziedi
  • Muskuss
  • Tuberoze
Pamata notis

  • Pačūlija
  • Vetivers

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi