BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Giorgio Armani Beauty Eye & Brow Maestro  (Grims acīm un uzacīm) Giorgio Armani Beauty Eye & Brow Maestro (Grims acīm un uzacīm) Giorgio Armani Beauty Eye & Brow Maestro (Grims acīm un uzacīm) Giorgio Armani Beauty Eye & Brow Maestro  (Grims acīm un uzacīm) Giorgio Armani Beauty Eye & Brow Maestro  (Grims acīm un uzacīm)
Giorgio Armani Beauty Eye & Brow Maestro  (Grims acīm un uzacīm)Giorgio Armani Beauty Eye & Brow Maestro  (Grims acīm un uzacīm)
Giorgio Armani Beauty

Eye & Brow Maestro

Uzacu tuša
Jaunums Dāvana
Dāvana! Armani Beauty Luminous Silk

Iegādājoties jebkuru Giorgio Armani Beauty produktus, DĀVANĀ saņem Luminous Silk tonālā kēma miniatūru (5ml). 

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.02.-28.02.2021. 

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr. 2 5.00 ml
Drīz tirdzniecībā!

Produkta apraksts

Giorgio Armani Beauty Eye & Brow Maestro

(Grims acīm un uzacīm)


"Viss vienā" - uzacu zīmulis, acu ēnas vai laineris. Giorgio Armani Eye & Brow Maestro var izmantot kā uzacu zīmuli, acu ēnas vai laineri. To var lietot arī, lai izceltu sejas kontūras un atsvaidzinātu toni gar matu līniju. Radies modes skates aizkulisēs, tas veidots, lai atvieglotu un vienkāršotu uzklāšanu, iegūstot dabisku rezultātu. Unikālo tekstūru var izmantot gan ādai, gan matiem.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi