BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Foreo ISSA™ mini Brush Head Summer Sky  (Elektriskās zobu birstes nomaināmais uzgalis) Foreo ISSA™ mini Brush Head Summer Sky  (Elektriskās zobu birstes nomaināmais uzgalis)
Foreo

ISSA™ mini Brush Head Summer Sky

Zobu kopšanas ierīce
Dāvana! Douglas make-up removing gentle bi-phase 30ml

TIKAI ŠODIEN! Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 39,99 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Douglas make-up removing gentle bi-phase  - divu posmu kosmētikas noņēmēju (30ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.04.2021.

1 gab
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Foreo ISSA™ mini Brush Head Summer Sky

(Elektriskās zobu birstes nomaināmais uzgalis)


Nomaināmais zobu birstes uzgalis ISSA™ mini zobu birstei, ISSA™ mini zobu birstes uzgalim ir mīksti un elastīgi silikona sariņi, tas ir ideāli piemērots bērnu maigajai zobu emaljai un jutīgākām smaganām. Birstītes uzgalis ir ražots no medicīniskās kategorijas silikona, to var lietot veselu gadu bez nomainīšanas un tas ir īpaši higiēnisks ar 10 000 reizēm mazāk baktēriju nekā neilona sariņos.

Ieguvumi:

  • Pietiks ar lietošanu 2 minūtes katru rītu un vakaru, lai efektīvi iztīrītu zobus un noņemtu pigmentēto aplikumu, padarot zobus baltākus.
  • Noņem aplikumu veidā, kas saudzē bērnu maigo zobu emalju.
  • Mīkstie silikona sariņi saudzē bērnu jutīgās smaganas.
  • Mīkstie silikona sariņi izdara augstas intensitātes pulsācijas – tās ir labākas par berzējošo iedarbību, ko veic parastās zobu birstes ar sariņiem, bieži vien bojājot emalju un smaganas.
  • Ražota no ātri žūstoša silikona bez porām, kas neļauj uzkrāties baktērijām, ISSA™ mini ir īpaši higiēniska un pārnēsā līdz pat 10 000 reizēm mazāk baktēriju nekā neilona zobu birstes. 
  • Nodrošina komfortablu smaganu masāžu, lai palīdzētu novērst smaganu atkāpšanos, padarot veselāku mutes dobumu.
  • Mīkstie silikona sariņi izdara augstas intensitātes pulsācijas – tās ir labākas par berzējošo iedarbību, ko veic parastās zobu birstes ar sariņiem, bieži vien bojājot emalju un smaganas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi