Filorga Flash Nude   (Tonēts šķidrums nevainojamam izskatam) Filorga Flash Nude   (Tonēts šķidrums nevainojamam izskatam) Filorga Flash Nude   (Tonēts šķidrums nevainojamam izskatam)
Filorga

Flash Nude

Sejas krēms-fluīds
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Filorga soma un produktu miniatūras

Iegādājoties FILORGA zīmola produktus 60 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ 3 produktu miniatūras + kosmētikas somiņu

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 08.07.-02.08.2020. 

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr 1 30.00 ml
36,99 €

Produkta apraksts

Filorga Flash Nude 

(Tonēts šķidrums nevainojamam izskatam)


Filorga Flash Nude Nr 1 tūlītēja ādas izskata uzlabošanai. Šķidrais pūderis satur ar ādu “saplūstošus” mikropigmentus, lai izceltu seju, ļaujot variēt klājuma intensitāti. Unikālo, izteikti šķidro sastāvu var izpludināt pavisam plānā kārtā, lai iegūtu vieglu caurredzamu klājumu, vai uzklāt biezākā slānī, vairāk nosedzot ādu. Sastāvs nerada maskas efektu un uzreiz saplūst ar ādu, piešķirot tai nevainojamu izskatu. Āda acumirklī kļūst gluda un izgaismota, un vairs nav redzami tumšie plankumi un apsārtums. Ilgnoturīga, universāla korekcija. Tiek nomaskēta ādas nevienmērība un apēnotās zonas, āda atstaro gaismu un izskatās mirdzoša. Heksilrezorcinols – viela ar antioksidanta un dzidrinošām īpašībām – nomāc melanīna sintēzi un mazina pigmentācijas plankumus. Saules aizsargfaktors SPF 30 ādu intensīvi aizsargā pret UVA un UVB staru ietekmi. Niacīna amīds pasargā no pilsētvides piesārņojuma un sīkajām daļiņām, pagarinot piesārņojumam pakļauto šūnu dzīvildzi un stiprinot ādas barjeru. Piemērots jebkura tipa ādai – pat jutīgai. Nenosprosto poras.

LIETOŠANA


Sākot no centra uzklājiet to uz sejas, virzot klājumu uz ārpusi.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi