Escada Celebrate Life (Parfimērijas ūdens sievietei) Escada Celebrate Life (Parfimērijas ūdens sievietei) Escada Celebrate Life (Parfimērijas ūdens sievietei) Escada Celebrate Life (Parfimērijas ūdens sievietei) Escada Celebrate Life (Parfimērijas ūdens sievietei)
Escada Celebrate Life (Parfimērijas ūdens sievietei)Escada Celebrate Life (Parfimērijas ūdens sievietei)Escada Celebrate Life (Parfimērijas ūdens sievietei)
Escada

Celebrate Life

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Dzintars, Roze, Bumbieris, Apelsīna ziedi
Dāvana
Dāvana! Escada atslēgu piekariņš

Iegādājoties jebkuru Escada aromātu (50ml un vairāk), saņem DĀVANĀ atslēgu piekariņu.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 23.11.-03.01.2021.

50 ml 142 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-12-02
līdz 2020-12-06
70,99 €
30 ml 125 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-12-02
līdz 2020-12-06
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Escada Celebrate Life

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Escada Celebrate Life izteikti sievišķīgas smaržas, kas izceļ sievietes spēju justies laimīgai, pārliecinātai un patiesai, cildina dzirkstošu sievišķību. Celebrate Life aromātā ir notverts līksmais gars, kas sievietēm atgādina, ka dzīve jāizbauda pilnībā. Meklējot smaržu sastāvdaļas, kas akcentē sievietes spēju tvert mirkli, slavenais parfimērs Oreljens Gišārs izvēlējās tādas aromāta notis, kas saistās ar laimi un pārliecību. Maigā un trauslā ziedu buķete tika veidota no divām visleģendārākajām sieviešu smaržu sastāvdaļām – rozes un apelsīna ziediem. Tās tika izvēlētas kā mirdzošas un nezūdošas sievišķības simbols. Krāsains bumbiera un līčijas augļu kokteilis piešķir aromātam jauneklīgu laimes noskaņu, savukārt smalka ambras nots kā mirguļojošs plīvurs atspoguļo dabiskāku un brīvāku juteklības šķautni. Šīm sastāvdaļām neuzkrītoši ir pieskaņoti nomierinošie vaniļas un sandalkoka akordi, kas aromātam piešķir siltumu. Escada smaržas Celebrate Life ne tikai būs piemērotas sievietei, kura vēlas atklāt, kā svinēt dzīvi, bet arī kļūs par izcilu pavadoni ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei, kura tiecas izstarot prieku un dabisku juteklību.AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Apelsīns
 • Bumbieris
 • Ličija
Sirds notis

 • Apelsīna ziedi
 • Roze
 • Dzintars
Pamata notis

 • Ambroksāns
 • Muskuss
 • Vaniļa

Atsauksmes

Pagaidām šīs ir mans mīļākais aromāts. Ļoti sievišķīgs, maigs un noturīgs aromāts par saprātīgu cenu.
Inga 2019-09-16 13:53
Rakstīt atsauksmi