EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša) EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša) EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša)
EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša)EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša)
EISENBERG

Le Maquillage The Black Mascara

Kuplinoša tuša
Dāvana
Dāvana! Douglas make-up skolas dāvanu karte

Iepērkoties 200 EUR vērtībā un vairāk, saņem īpašu dāvanu - iespēju apmeklēt DOUGLAS make-up skolu BEZ MAKSAS!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020.

 
01 Ultra-Black 8.00 ml Akcija spēkā:
no 2019-12-05
līdz 2019-12-08
33,99 €

Produkta apraksts

EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara

(Kuplinoša skropstu tuša)


EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara mērķtiecīgas rūpes, lai izceltu un stiprinātu Jūsu skropstas ar intensīvu, tūlītēju un bezgalīgi pārveidojamu apjoma efektu: stiprinošais molekulārais duets no jūra aļģēm savienojumā ar hidro - minerālu kompleksu un antioksidants vīnogu kauliņu ekstrakts veicina skropstu augšanu  un mazina to bojājumus. Pateicoties neatkārtojamai formulai, ar katru dienu Jūsu skropstas ķļūst pamanāmi veselīgākas, biezākas un garākas. Izteikti melna, ikoniska skropstu tuša dramatiskam un izsmalcinātam izskatam: +129%* apjoma un +47%* skropstu biezuma pēc tušas uzklāšanas! Oftalmologu testēts. Piemērots pat jutīgām acīm un kontaktlēcu lietotājiem. Nesatur smaržvielas. 

LIETOŠANA


Uzklāt tušu, velkot to zigzagā pāri skropstām, sākot no skropstu pamatnes. Pēc tam uzklāt vēlreiz, ieliecot skropstas, lai iegūtu vēlamo apjomu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi