BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša) EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša) EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša)
EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša)EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša)
EISENBERG

Le Maquillage The Black Mascara

Kuplinoša tuša
Dāvana
Dāvana! Eisenberg somiņa un liftinga līdzeklis ķermenim 15ml

Iegādājoties EISENBERG produktus 75 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem kosmētikas somiņu un liftinga līdzekli ķermenim (15ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā 19.04. – 16.05.2021.

 
01 Ultra-Black 8.00 ml
33,99 €

Produkta apraksts

EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara

(Kuplinoša skropstu tuša)


EISENBERG Le Maquillage The Black Mascara mērķtiecīgas rūpes, lai izceltu un stiprinātu Jūsu skropstas ar intensīvu, tūlītēju un bezgalīgi pārveidojamu apjoma efektu: stiprinošais molekulārais duets no jūra aļģēm savienojumā ar hidro - minerālu kompleksu un antioksidants vīnogu kauliņu ekstrakts veicina skropstu augšanu  un mazina to bojājumus. Pateicoties neatkārtojamai formulai, ar katru dienu Jūsu skropstas ķļūst pamanāmi veselīgākas, biezākas un garākas. Izteikti melna, ikoniska skropstu tuša dramatiskam un izsmalcinātam izskatam: +129%* apjoma un +47%* skropstu biezuma pēc tušas uzklāšanas! Oftalmologu testēts. Piemērots pat jutīgām acīm un kontaktlēcu lietotājiem. Nesatur smaržvielas. 

LIETOŠANA


Uzklāt tušu, velkot to zigzagā pāri skropstām, sākot no skropstu pamatnes. Pēc tam uzklāt vēlreiz, ieliecot skropstas, lai iegūtu vēlamo apjomu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi