EISENBERG Le Maquillage Instant Complexion Perfector  (Dekoratīvās kosmētikas bāze) EISENBERG Le Maquillage Instant Complexion Perfector  (Dekoratīvās kosmētikas bāze) -20%
EISENBERG

Le Maquillage Instant Complexion Perfector

Grima bāze
30 ml 117 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-11-30
līdz 2021-01-03
Šobrīd nav

Produkta apraksts

EISENBERG Le Maquillage Instant Complexion Perfector

(Dekoratīvās kosmētikas bāze)


EISENBERG Le Maquillage Instant Complexion Perfector izlīdziniet ādu ar vienu vēzienu! Viegla emulsija, kas ādu acumirklī padara samtainu: tā sagatavo dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai un nodrošina vienmērīgu uzklāšanu nevainojamam rezultātam un ilgai noturībai. Argāna eļļas barojošās, atjaunojošās un pretnovecošanās īpašības savienojumā ar Pistacia Lenticus, kas nodrošina matējošu efektu, un vīnogu ekstraktu, kas sniedz pretnovecošanās iedarbību. Tā pat bāze satur antioksidantu E vitamīnu un Trio-Molecular® Formula®, kas atjauno, aktivizē un apgādā ar skābekli. 

LIETOŠANA


Var lietot uz sejas, plakstiņiem un acu zonā, lai iegūtu gludu ādu. Ideāli piemērots arī vīriešiem, jo tā kamuflāžas efekts uz ādas nav pamanāms. Uzklāt uz sejas un acīm pēc ikdienas ādas kopšanas līdzekļa - vienu vai pirms tonālā krēma. Pēc tam uzklājiet dekoratīvo kosmētiku.

Atsauksmes

Ļoti sausina ādu, tonālais krēms klājas nevienmērīgi.
Elīna 2020-09-15 15:11
Patīk. Diezgan labi izlīdzina ādu. Sadraudzējās ar jebkuru tonālo krēmu.
Arta 2020-04-27 20:35
Rakstīt atsauksmi